Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá a cicámat,...

Hogyan vegyem rá a cicámat, hogy igyon?

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves ivartalan kandúr cicám, aki rossz ivó. Már 2x volt beteg, egyszer húgykő, máskor húgyúti fertőzés. Tápot váltottunk amit a doki javasolt ilyen problémákra, ezen kívül minden nap kap főtthusit egy kis főzőlével, de onnan se issza meg a levet csak kiszedegeti a húst. A lakás minden helységében vannak neki vizestálak, kerámia és fém, amiben minden nap cserélem a vizet, és vettünk neki egy ivókutat is, abból sosem ivott, nem szereti a folyóvizet. Fontos lenne, hogy igyon normálisan így, hogy már többször is volt húgyúti gondja, nem akarom, hogy baja legyen a veséjének. Még valami tipp, amivel rávehetem a normális folyadékfogyasztásra? A laktózmenteset cicatejet szereti, de azt ihat minden nap? Víz helyett?
2018. ápr. 8. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen konzultálj egy állatorvossal személyesen
2018. ápr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már konzultáltam állatorvossal, 2vel is. Ők ajánlották az ivókutat, hogy tegyek ki több tálat, a “húslevest” konzervkaját, de egyik sem akar működni.
2018. ápr. 8. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Pisilni szokott? Mert ha igen, akkor lehet, hogy csak te nem látod, hogy iszik.

Aszpikos nedvestápot próbáld ki még esetleg, az egy kicsit tömörebb, nem húsleves, meg rá is tapad a husira, azzal együtt is eszi.

2018. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy butaság amit írok de ha valami szárazabb kaját kapna lehet hogy azután megszomjazna és inna
2018. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!