Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lesz vegre "normalis"...

Mikor lesz vegre "normalis" egy fiatal macska?

Figyelt kérdés
A macskam 1 eves mult, de meg mindig rettentoen bolond. Ha itt vagyok vele, akkor szinte allandoan alszik vagy bujik hozzam, de ha elmegyek itthonrol, kb szetveri a lakast, mindent tonkretesz. Hiaba vettem neki jatekokat, azok nem erdeklik, vagy csak rovid ideig.
2018. ápr. 22. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém úgy két évesen kezdett nagy, felnőtt cicaként viselkedni.

Rosszul alakult a napirendetek. Ideális az lenne, hogy akkor alszik inkább, ha nem vagy otthon. Reggel mielőtt elmész, szánj rá egy fél órát. Próbáld meg kifárasztani. Amikor hazaérsz, szintén.

Játssz vele :-)

Az enyém egy darab sajttal vagy szilvamaggal órákig elvan. Eldobom neki, aztán rohan, üti a lábával. Ha ráunt, újra eldobom vagy ellököm én.

A kis szivacslabda is nagy kedvenc.

A jutifali dobálás is jó móka. Nem csak szalad utána, de figyeli hova esik vagy kiszagolja és főleg ki is fárad közben.

Játszottam az enyémmel amennyit tudtam, de rendszeresen törött csészékre, letekert wc papírra és kikapart szobadövényekre értem haza. Ilyen a cicatartás :) ugyan ritkábban, de még mindig előfordul.

2018. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!