Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Napok óta fáj a lába a cicámna...

Napok óta fáj a lába a cicámnak és most ki sem tudja nyújtani?

Figyelt kérdés

Még péntek este jött haza sántikálva (kertvárosban lakunk, kinti és benti cica is, van ajtaja amin szabadon közlekedhet).

Azóta nem áll rá, 3 lábon ugrál. Ha hozzáérek a fájós lábhoz, felnyikkan, nem engedi kinyújtani, nem is nagyon nyúlik.

Bútorokra, ágyra fel tud ugrani, tisztálkodik, eszik is, szóval a kedve jó. Bedagadva nincs. 12 éves egyébként, ivartalanított kislány.

Pont jókor történt, mikor keddig nincs orvos.

Volt már valaki cicájával hasonló?

Köszönöm szépen!



2018. máj. 20. 10:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
azért vidd el dokihoz holnap. :)
2018. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi volt a cica lábával?
2018. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb valami van a cicaddal, Ambivet!!!

Én tegnapelőtt jártam úgy hogy meglattam hogy sántít... Fajt neki, de ugyanúgy elvolt. Jó, hagyom feküdni. 2 ora mulva már ha csak a testehez értem megharapott.

Elvittem dokihoz.

Törött láb, műtét

Szombathelyen műtötték tegnap, ha ideg is sérült volna, akkor amputálni kellett volna a lábát! Ha ilyen van ne szrozz, azonnal orvos. Sose tudhatod.

Mondjuk a Balfi Utiba én se vinnem, mert arról sok jót nem hallottam...

2019. máj. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!