Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan cumiztassam a kiscicákat?

Hogyan cumiztassam a kiscicákat?

Figyelt kérdés
Azt hiszem bénán csinálom, így nem csak nekem szenvedés, hanem nekik is. Ha túl nagy lyukat vágok a gumira, ömlik belőle, ha csak tűvel szúrom ki az kevés. Valamint hogyan tartsam a kezemben a cicát, hogy kellemes legyen neki és könnyen tudjon nyelni? Ficánkolnak közben, így nehéz. Egyébként a pépesített ételt már megeszik, de az anyatej pótlót is nyomatnám.
2018. jún. 2. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idősek?

A nagyon kicsiket érdemesebb fecskendővel etetni.

2018. jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3-4 hetes körül vannak. Ideiglenes gondozó vagyok, tehát önkéntes, de nem sok tanácsot kaptam ilyen téren. Megpróbálom a fecskendőt is, de szerintem az sem mindegy hogyan tartom a kezemben a cicát. Nagyon nehéz eltalálni azt a pontot, mikor hajlandó nyelni. Hogyan lehet ösztönözni rá, hogy a szájába vegye önként? Vagy ez csak így erőszakkal megy?
2018. jún. 2. 07:34
 3/7 anonim válasza:
39%

szerintem úgy csináld hogy nem fogod csake egy puha hejre rakod (de olyanra ami nem baj ha szézt akarják karmolni)

és akkor a kezedel tartva rakd oda neki és ha kell neki akkor iszik

2018. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Kb vhogy így kellene tartani, tehát feltámasztod egy törölközőre ilyen 60fokos szögben.

2018. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én YouTubeon néztem ötleteket, mert nekem a cumit nem nagyon akarták csak úgy. (találtam egy zsák kiscicát, nem vagyok szaporító) és hát ami nálam működött, bár jó macera volt, hogy fogtam egy régi párnát, ami ilyen plüssös volt, és vágtam rá lyukakat egymás mellé, azon dugtam ki a cumik végét. Leraktam a cicákat elé, így kb hasonlóan feküdtek, mint az anya macskával. Másik oldalt fogtam a cumikat, ők meg tudták dagasztani a párnát. Sajna csak 2 cica maradt életben, de ez a párnás etetés jól működött, mert hasonló helyzetben ettek, mintha lett volna anyamacska.
2018. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5. Az igen, kitartó voltál :-)

Közben már megyeget valamennyire, de esznek is már, villával pépesre töröm a nedves tápot.

2018. jún. 3. 06:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a kérdés a továbbiakban nem aktuális :-(
2018. jún. 5. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!