Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 6 hetes kiscica rossz helyre...

6 hetes kiscica rossz helyre kakál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 hetesen fogadtuk be, 5 hetesen használta már hébe hóba az almot és most is használja, de sokszor a kanapé hátuljába kakál... Minden nap legalább 1x találni ott kakát. Mit lehet vele csinálni, hogy leszokjon róla?

A kicsi szoba, ahol a kanapé van, két végében 1-1 alomtál, mindig takarítva.


2018. jún. 13. 11:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és evés után tenni szoktuk az alomba, meg ha látjuk, hogy helyet keres... De magától is szokott belemenni. Viszont a kisszobában nem vagyunk sokat, nem tudjuk mindig figyelni.
2018. jún. 13. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
6 hét előtt be se fogadhatnátok , miről beszélünk?
2018. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet arról beszélünk, hogy talált kiscica?!
2018. jún. 13. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is , légy türelmes , jó az irány de még meg kell szoknia.
2018. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyétek a közelbe az almot. Én siman letakartam a kanapét papirral (kartondobozok, post it-ek, A4-es lapok...), arra nem szeretnek kakálni. Réseket lezárni. Most azt wc-nek tekinti, ahogy megszokja az almot el lehet hagyni a letakarást. Enyém utcáról befogott kóbor cica volt, de már 2hónap körüli. Túl korán került hozzátok, lehet hogy így tobb idő, amíg felfogja.
2018. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utsó vagyok: a kis zörgős papírok a legjobbak, azon nem szeretnek annyira mászkálni. Ha az almot nem használja, akkor a kakát oda tegyétek, a szag ingerelni fogja, hogy oda végezze a dolgát, és hamarabb megérti hogy az mire való.
2018. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorában még bőven történnek balesetek, legyetek türelmesek, a kanapét pedig valahogy barikádozzátok el addig.
2018. jún. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!