Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám behozza a haverját...

A macskám behozza a haverját a házba. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy elég sovány ivaros kandúr a pajtás, nagyon félős. Pár hete láttam már a konyhában a cicám kajáját dézsmálni. Ma pedig együtt jöttek be a szobába. Nem szeretném, ha itt lenne. Ki tudja honnan jött, milyen élősködői vannak...

Az én macskám mellesleg ivartalan kandúr, cicaajtón közlekesik kedve szerint.



2018. jún. 15. 12:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Mostantól befogadsz minden macskát ami bemegy a házba?
2018. jún. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Gyakoris logika: "Hogy szabaduljak meg a kóbor macskától?" - Fogadd be.
2018. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem volt haverja a macsekodnak?!?!? Csak óvatosan, lehet zsarolja valamivel.. :D
2018. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja, hogy a macskája nem fogad el más cicát csak ezt tehát nem jár oda minden héten más macska. Fogadd be, ez olyan cuki:D
2018. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én is befogadnám a helyedben. 1 vagy 2 cica, az már nem oszt nem szoroz. :)
2018. jún. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen félénk féreghajtóznám, külső élősködőktől megszabadítanám, beoltatnám. Ja, és ivartalaníttatnám.

Tudom, nehéz program, és drága is.

Amely kandúrokkal megcsináltam ezt itt a környéken, azoknak az úgynevezett gazdája észre sem vette a golyóhiányt.

2018. jún. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is befogadnám.Lehet nincs gazdája szegénynek, mint írod sovány is.Én biztos nem zavarnám el, pedig több cicám is van.Ha éhes, adnék neki is.Nagyon jófej a cicád, hogy szinte hozza magával és mutatja neki a kaját.Komolyan több érzelem szorult bele, hiába állat mint itt néhány kegyetlen válaszadóba.

Egy darabig hagynám enni, fokozatosan meg fog szelídülni, ha nem zavarod, eteted.Utána ivartalaníttatnám, féregirtó, bolhairtó, stb.És lenne 2 cicám.Ezzel csak jót teszel neki, főleg ha nincs gazdája, vagy meghalt.

2018. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Ma láttam egészen közelről a "havert", nagyon úgy néz ki, hogy nőstény és vemhes.

Hozzáérni még mindig nem sikerült, a közeli emberi jelenlét is zavarja. Pedig ha netán ide kölykel, muszáj lesz valamit kitalálni...

2018. júl. 3. 10:08
 19/20 A kérdező kommentje:

Na jó. Párom szerint tuti kandúr volt a múltkori.

Nem tudom mi van itt már :D

2018. júl. 3. 12:01
 20/20 anonim ***** válasza:

Lehet néninek több cicája is volt, akik most ott maradtak gazdátlanul, éhesen.Ez azért borzasztó nekik, mindenképp figyeld őket és adjál nekik enni, inni.Kint is lehet, hogy lássák olyan helyre tenni.

De állatvédőknek is kéne szólni, ha a néni meghalt, és a cicái csak úgy ott maradtak, ez durva, hogy senki sem gondoskodik róluk?

2018. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!