Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kilenc hónapos körüli cica...

Kilenc hónapos körüli cica még lehet ilyen ügyetlen?

Figyelt kérdés
Gyakran megesik még, hogy mellé lép, félre lép, mellé esik, leesik. Menhelyről hoztam fél éve, nem sokat tanulhatott anyától. Ott meg ráadásul karanténban volt sokáig. Fára már mászik egy ideje, és háztetőn is balettozott már, de közben meg néha lecsúszik az ablakpárkányról, leesik a székről stb.
2018. jún. 25. 07:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az reális magyarázat lehet, hogy hirtelen nyúlt sokat, és most meg kell szoknia az új testét.

A kamaszfiúk is azért ilyen esetlenek. :))

2018. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A kiscicák ügyessége 9-10 hónapos kor körül fejlődik ki végleg. Olvastam egy cikket, hogyan fejlődik a macska, és nyilván nem kőbe vésett mérföldkövek ezek.


A macskám kölyökként mindennek nekiment, ha ugrott valahova, akkor a falnak ugrott neki, rettentő béna volt, leesett mindenhonnan, egyfolytában megbotlott, nyeklett nyaklott.


Most 3 éves, és olyanokat mátrixozik, hogy csak pislogok. Nekifutásból felszalad a fára pl, elrugaszkodik és még a levegőben elkap pl egy legyet. Nagyon durva. Ő is 1 éves kora után kezdett fixen és magabiztosan mozogni. Valószínűleg a te cicád is még tanul, de ügyesebb lesz.

2018. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"mátrixozik" ez jó :-D . Köszi a megnyugtatásokat.

Egyébként lehet benne igazság, miszerint hogy meg kell szoknia az új testét, hogy látszik, kényelmetlenül érzi magát ott ahol eddig elfért, most meg nem fér el. Múltkor eldőlt a macskabútorral, azóta nem fekszik rá, csak arra használja, hogy felugorjon az ablakba.

2018. jún. 25. 14:46
 14/15 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.Mamam szomszedjaba volt egy cica,aki elvesztette az egyik szemet es nala lattam ilyeneket,hogy mellelepett vagy volt,hogy dorgolozni akart,de feldolt.Emiatt jutott eszembe,hogy talan a te cicad sem lat jol,de valoszinu,hogy nala a karanten hatraltatta a fejlodest.
2018. jún. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg a szemével nincs gond, de azért majd megkérdezem az állatorvost, amúgy is el kell hívnom, mert a kutyáknak esedékes az oltás.
2018. jún. 25. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!