Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! A cicám nemrég megsebe...

SÜRGŐS! A cicám nemrég megsebesült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval kb a "dereka" táján vagy egy lyuk szerintem harapás nyom lehet. És az a lába fáj is ( hátsó láb) nagyon szerintem eltört. A másik lábán a bokája alatt kb. van egy seb de az nem annyira fáj neki. Tisztán tartom az egész cicát meg a sebeket is. Meggyógyulhat még? Állatorvoshoz sajnos nem tudom vinni.
2010. jún. 17. 17:47
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Tudom..de akkor úgylátszik ti nemtudjátok mi megy itt falun...itt max a haszonállatokhoz hívnak orvost...it a kutya cica csak úgy van a ház körül...születik a szomszédban idekóborol adsz neki kaját stb. Pedig én szeretem őket is...De nem tudok mit tenni. De remélem meggyógyul..és köszi a válaszokat.
2010. jún. 17. 18:18
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
Amit anyukád művel az állatkínzás és más országban elég komoly pénzbüntetést kapna érte valamint elveszik az állatot.De azért itt is meg lehet próbálkozni az állatvédőkkel, én mindenképp feljelenteném az ilyen népséget.Szegény cicát nem lehet szenvedni hagyni, ha meggyógyul ajándékozd el épeszű gazdának.
2010. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád elég nagy állatgyűlölő ezek szerint...

Nem akarok mást mondani, mert nem illik :)

2010. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is faluban lakom, mégis járunk a kutyáimmal állatorvoshoz. -.- Ha macskám lenne, vele mennénk, ha kell. Mindegy, erről nem Te tehetsz.

Ha el lenne törve a gerince nem járkálna gondolom. Hagyd pihenni, adjál neki enni, inni, aztán majd csinál valamit. Ha menni akar, úgy sem lehet megállítani. Csak ne nagyon pakolgasd szegényt.

2010. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mi folyik falun, ismerős vagyok arra, rokonság, stb. Csak ebben nem lehet a falu háta mögé elbújni, ezért az EGYÉN a felelős, és az, hogy "a lakóhelyemen nem ez megy", az nem mentség.


Egyébként megértelek, tudom, milyen az, mikor gyerekként nem tudsz a szüleid döntésébe jótékonyan sem beleszólni, és az is nagyon jó, hogy te helytelennek látod, ami ott folyik állatügyben... Azért ne add fel, hátha sikerül ellátást keríteni neki.

2010. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
esetleg megpróbálhatod kész tények elé állítani az orvost, beviszed megrémülve ha van benne egy kis jóérzés ellátja.nem egy dokit láttam már amint kóbor cicát ment.
2010. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Igen csak hát a legközelebbi is messze van sajnos oda nemtudok csak úgy felbiciglizni...főleg amilyen az út jobban eltören a lába...Busz meg ritkán megy meg mit mondjak? Hirtelen felpattanok és elmegyek a cicával....Sajnos tényleg nemtudok mit tenni anyának sem lehet ellent mondani...most épp adtam neki kenőmájas kenyeret a kepéből ízlett neki nagyon bár vizet nem iszik...de azért elég aktívnak látszik...remélem meggyógyul.
2010. jún. 17. 18:36
 18/37 A kérdező kommentje:
boccs kepéből az közepéből lenne....
2010. jún. 17. 18:36
 19/37 anonim válasza:
100%

"Busz meg ritkán megy meg mit mondjak? "


azt mondhogy fogod nézel menetrend és elviszed a macskát a dokihoz ha ez anyádnak nem tetszik és továbbra is fent áll ,hogy belehalhat a macska elég sok bajotok lehet belölle:)

2010. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
a ritkán jövő busz pont jó lesz, belerakod egy puha kibélelt dobozba és elviszed. a doki meg végzi a dolgát.
2010. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!