Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! A cicám nemrég megsebe...

SÜRGŐS! A cicám nemrég megsebesült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval kb a "dereka" táján vagy egy lyuk szerintem harapás nyom lehet. És az a lába fáj is ( hátsó láb) nagyon szerintem eltört. A másik lábán a bokája alatt kb. van egy seb de az nem annyira fáj neki. Tisztán tartom az egész cicát meg a sebeket is. Meggyógyulhat még? Állatorvoshoz sajnos nem tudom vinni.
2010. jún. 17. 17:47
1 2 3 4
 21/37 anonim válasza:
100%
vagy nállad csak 2 hetente jár busz?
2010. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%
mamádat nem tudod megkérni hogy segítsen? vagy szomszédot? barátnőt?Szerinetm ha elmennél a dokihoz és megmondod neki hogy most nincs pénzed de amint lesz adsz vagy nemtom ,meg amúgy is tuti segít. Ez a dolga.Vagy esetleg közeli állatmentőket is felhívhatnál.
2010. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Tudod, az állatorvosokhoz nem csak menni lehet...

Keress egy telefonszámot, hívdd el, és mondd, hogy menjen ki.

Mi is a szomszéd városból hívunk állatorvost [bár itt is van vagy 5-6, de a másikat jobban szívleljük], mégis mindig eljön, de mi is szoktuk vinni, nem hagyjuk szegény cicát magára.


Azt meg értem, hogy nem te vagy a hibás, de ha csak úgy megy, várd ki a következő buszt, szállj fel menj el az állatorvosoz.

Vagy taxival. Azok kijárnak falura is. Igaz, hogy drága, de a cicádért megteheted.


A legközelebbi állatorvos telefonszámát próbáld hírdetésekben, vagy neteni keresni.

2010. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Taxis telefonszámát szintén hírdetésekben [gondolom hozzátok is visznek hetente apróhirdetéseket], neten keresd.
2010. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%

Mi anno találtunk egy kitett kiscicát, aki rühes volt. Az árokparton kóborolt. Elvittük az állatkertbe. Menhelyre, gyepmesterhez nem szabad, mert nem foglalkoznak a gyógykezelésével, azonnal leölik.

A talált cicánk az állatkerté lett, le kellett mondanunk róla, mint megtalálóknak. Azóta az állatsimogatóban él, ahol ugye háztáji állatok is vannak :)


Nincs felétek valami menhely, ahová bevihetnéd, esetleg azt is mondhatnád, hogy talált, de meg akarod tartani...

2010. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez röhejes,az egész úgy néz ki,mintha ez falu-város kérdés lenne,pedig ez csak emberfüggő.
2010. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
én kiváncsi vok h mi történt a cicával
2010. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Remélem jobban van.
2010. jún. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Hát köszi hogy így érdeklődtök. (:

Túl élte az éjszakát. Reggel evett, ivott, délben is. Na meg kicsit sétált. És olyan aranyos mert mindíg visszamegy a helyére. (Ez egy kutyaház).

2010. jún. 18. 15:07
 30/37 anonim válasza:
nah hála istennek h jol van
2010. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!