Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! A cicám nemrég megsebe...

SÜRGŐS! A cicám nemrég megsebesült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval kb a "dereka" táján vagy egy lyuk szerintem harapás nyom lehet. És az a lába fáj is ( hátsó láb) nagyon szerintem eltört. A másik lábán a bokája alatt kb. van egy seb de az nem annyira fáj neki. Tisztán tartom az egész cicát meg a sebeket is. Meggyógyulhat még? Állatorvoshoz sajnos nem tudom vinni.
2010. jún. 17. 17:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
szóval még mindig nem vitted el orvoshoz...
2010. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Nem. Mivel talán már említettem nincs lehetőségem. De itt a kérdés azt hiszem nem az volt hogy vigyem-e vagy ne. És nem is az hogy lepontozzatok.

De gondolom ez nem juthatott el a tudatodig. A többieknek akik tudtak normális válaszokat írni, köszönöm.

2010. jún. 18. 20:10
 33/37 anonim ***** válasza:
Számodra "normális" válaszokat csak az ír,akinek nem szúr szemet,hogy amit ti műveltek(nem műveltek),az állatkínzás.Anyukád helye is a börtönben lenne,és én megmutatnám neki a válaszokat a helyedben.
2010. jún. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehetőség mindig van, te felsoroltál pár kifogást amik nagyon gyengék.Remélem ha veled történik valami hagynak szenvedni.
2010. jún. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 19:05 vagyok.


B.sszus hány lehetőséget soroltam fel, ahogy elvihetnéd az orvoshoz?!


Ne mondd már, hogy egyik sem megvalósítható.

Pl az, h az állatorvos kimenjen. Szerinted lehetetlen? Mint leírtam, hozzánk is kijár ha kell...

2010. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi van a cicáddal? Írj majd légyszi! Szorítok azóta is nagyon, hogy meggyógyuljon! Remélem nem lesz gond.

2010. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Vagy az állatkertes megoldás sem rossz, de ismerősöm pl az erdészethez vitte a macskát, azzal, hogy találta (mondjuk az tényleg talált volt). Ellátták és örökbe adták. Nektek is jobb lenne lemondani a macskáról, mert nincs jó helyen nálatok, ha ezer meg egy megoldásból nem sikerült egyet választani. Inkább visszaforrasztod szegény macska lábát rossz szögben, meg hagyod kínlódni egy kutyaházban, minthogy odavidd a dokihoz, vagy kihívd a dokit, vagy elvidd bárkihez, akitől a legkisebb segítséget kapnád.
2010. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!