Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Akinek orosz kék cicája van, milyen táppal eteti?

júl. 12. 00:09  Privát üzenet  

A válaszok
Orosz kék cicatáppal :-)

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 05:13 Privát üzenet
Én szovjet kék cicatáppal

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 06:22 Privát üzenet
Nem kell olyan külònleges tàp neki:) bàrmit megehet. Én az enyémet azzal etetem,anit èppen megeszik ès ami jòl esik neki

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik.
# 3/4Időpont júl. 12. 09:56 Privát üzenet

"anit èppen megeszik ès ami jòl esik neki"

Sajnos a cica azt fogja legjobba habzsolni, amiben a legtöbb ízfokozó és cukor van. Szóval szerintem ne erre hagyatkozz.

Nézz szét a pl. zooplus oldalán, ott fenn vannak az összetételek. Minél több hús legyen benne! Vigyázz, a fehérje az nem feltétlenül hús. És az állati melléktermék sem jelent húst, csak összedarált bőrt, csontot.

Száraztápból jó választás lehet a Josera, az Applaws, az Acana, bár utóbbi igen drága.

Nedvestáp nem szükséges az egészséghez, viszont a cicák nagyon szeretik. Én nedvesből a Schesirt ajánlom, abban nincs semmi szutyok.

Régebben Royal Canin alutasakossal etettem, amíg meg nem láttam az összetevők között azt, hogy: cukor!!! Akkor kiábrándultam. A függőségokozáson kívül másra nem jó egy macska szervezetében a cukor.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 10:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nézik le azokat akik mondjuk, whiskas, kitekat, friskies vagy hasonló táppal etetik a macskájukat?
Valóban "hipoallergén" a kék orosz macska? Van, aki allergiásként tartja ezt a fajtát, és nincsenek tünetei?
Mivel etessek egy 5 hetes kiscicát, száraz táppal vagy alutasakossal/nedves táppal?
Most Februárban 2 hete eltűnt a cicám! Mit csináljak, ha nem akar visszajönni?
Ha Josera száraz táppal etetem a macskámat az elég vagy kell mellé konzerv is?
Milyen táppal eteted a cicád? Miért pont azzal?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!