Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek orosz kék cicája van,...

Akinek orosz kék cicája van, milyen táppal eteti?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Orosz kék cicatáppal :-)
2018. júl. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Én szovjet kék cicatáppal
2018. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
62%
Nem kell olyan külònleges tàp neki:) bàrmit megehet. Én az enyémet azzal etetem,anit èppen megeszik ès ami jòl esik neki
2018. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

"anit èppen megeszik ès ami jòl esik neki"

Sajnos a cica azt fogja legjobba habzsolni, amiben a legtöbb ízfokozó és cukor van. Szóval szerintem ne erre hagyatkozz.

Nézz szét a pl. zooplus oldalán, ott fenn vannak az összetételek. Minél több hús legyen benne! Vigyázz, a fehérje az nem feltétlenül hús. És az állati melléktermék sem jelent húst, csak összedarált bőrt, csontot.

Száraztápból jó választás lehet a Josera, az Applaws, az Acana, bár utóbbi igen drága.

Nedvestáp nem szükséges az egészséghez, viszont a cicák nagyon szeretik. Én nedvesből a Schesirt ajánlom, abban nincs semmi szutyok.

Régebben Royal Canin alutasakossal etettem, amíg meg nem láttam az összetevők között azt, hogy: cukor!!! Akkor kiábrándultam. A függőségokozáson kívül másra nem jó egy macska szervezetében a cukor.

2018. júl. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!