Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hova tennétek a cicátokat...

Ti hova tennétek a cicátokat nyaralás alatt?

Figyelt kérdés

Elmegyünk 10 napra nyaralni és eddig úgy volt, hogy egyik ismerősünknél lehet a macskánk, de sajnos mégse tudja vállalni.

Kép opció marad:

- Van egy macskás barátunk akit kedvel a macsek is, de nekik van otthon cica és nem rizikóznánk meg, hogy nem jönnek ki jól, tehát maradt az, hogy átjön napi 1x este, ad neki vacsit, kiszedi a kakit az alomból és játszik vele egy kicsit.


- Vagy a másik opció, hogy beadjuk cicapanzióba.


Én az előbbi felé hajlok, csak nem tudom, félek egyedül hagyni, mivel mi alapból itthonról dolgozunk és egész nap lát minket...mármint amikor nem alszik. Szóval most tök egyedül lenne, viszont legalább megszokott környezetben.

Ti mire szavaztok?



2018. júl. 26. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első szimpatikusabb, a macska szereti a megszokott környezetét... Ott van a szagotok is, bár csuda tudja, ez mennyit számít neki, de ugyanúgy mászkálhat, beülhet dolgokba, mint normálisan. Pár magányosabb napot pedig kibír, főleg, ha eleve olyan a személyisége, de máshogy is. Kizárólag igen fiatal macskát féltenék a magány miatt.
2018. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1,5 éves macsekról van szó egyébként, fiatalka, de nem vészesen.
2018. júl. 26. 22:08
 3/6 anonim válasza:
Szerintem inkább maradjon otthon, még akkor is, ha így egyedül van egész nap. Szerintem úgyis szinte mindig aludni fog, jobb neki a megszokott helyén.
2018. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az elsőt választanám, de napi 2× kéne ránézni, ha esetleg megtelik az alom, akkor ne kelljen tartogatnia vagy ha valami történik vele akkor legyen segítsége.

Egyébként mi a panziót választottuk, mivel a 73 éves beteg nagymamámnak kellett volna eljönnie ugyanígy hozzánk, és akkor még érte is aggodhattunk volna. A cica nagyon gyűlölte a panziót de az autózás része volt a legrosszabb, mivel nem pestiek vagyunk és szinte csak ott van panzió.

2018. júl. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem adnám panzióba, az első megoldást választanám. A macska szereti a megszokott környezetét, utazni általában nem szeret. Ha valaki megbízható személy van, aki az etetését megoldja, nem lesz gond. Mi egy olyan apartmant választottunk Horvátországban, ahova vihetjük a cicát, ha minden kötél szakad, de mégsem vittük el, remekül megvolt itthon egy hétig, az anyósom etette.
2018. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vannak jó cicapanziók, de azok általában már jó előre le vannak foglalva, akárhova meg nem merném beadni a "gyereket". Szerintem nem lesz baja otthon.
2018. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!