Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámnak a füle alatt, a...

Szilágyiné takács er kérdése:

A cicámnak a füle alatt, a homlokán, mindkét oldalon megritkult a szőr. Benti cica, más macskákkal nem találkozik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem négy macskám van, mindegyiknek ritka ott a szőr. Szerintem a macska így van kitalálva.
2018. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a cicáknak ott kevesebb szőre van. Nagyobb korában még pláne látszik.
2018. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Minden macskának olyan, nyugim
2018. aug. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Nem minden macska olyan. Lehet az oka fülgyulladás, fülrühösség, gombásodás, meg kismillió egyéb ok. Meg lehet a meleg is. Meg csak. Ha amúgy nem érzékeny a füle, tiszta, meg ilyenek, elviheted állatorvoshoz, de nem hiszem, hogy megfogja tudni mondani, pontosan miért van.
2018. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer én is betojtam ezen, de a helyzet az, hogy ott tényleg ritka a szőrük, pláne így nyáron, amikor amúgy is levedlették egy részét.

Csak akkor kell aggódnod, ha vakarja, ha sebesedik vagy más elváltozás is van rajta. De ha egészséges rózsaszín a bőre a ritkás szőr alatt, akkor valószínűleg semmi.

2018. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!