Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lehet kiengedi egy...

Mikor lehet kiengedi egy kiscicát az udvarra?

Figyelt kérdés

Kaptam egy hete egy brit kék cicát. Már 9 hetes szép nagy cica, viszont bent nem igazán érzi jól magát. Szoktam vele kint lenni, de már az sem elég neki, mert ha beviszem rögtön sír és ül az ajtóban.

viszont egész nap nem tudok kint ülni vele az udvaron, hiszen dolgoznom is kell.

Szerintetek mikor hagyhatom egyedül az udvaron? Van valami tipp arra, hogy ne menjen ki az udvarról, legalább az elején? Nagyon játékos szaladgálós cica, viszont mindentől fél és megijed.


2018. aug. 27. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha lakásban nem élhet,akkor a kazánházban nem élheti le az életét!Akkor ki kell engedni.Régebben az én cicáim is kijártak.Ölben pár napig megmutattam nekik a veszélyeket,környéket.Főleg hol van kutya.Fontosak az oltások!A fajtiszta cicát ellophatják.Egyik cicámat 2 utcával arrébb
2018. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kazánházba nem élhet! Ki kell engedni! Fajtiszta,ellophatják! Sok veszélyes dolog van.Kutyához beugrik,autó elüti,elvész.Ivartalaníttatni kell és beolttatni.Ölben vagy cicapórázon pár napig a környéket mutasd be neki,főleg hol van kutya.Én cicáim is kijártak régen.Egyiket autó eltaposta 2 utcányira,másik átugrott szomszédba,kutyák megölték,harmadik elveszett.Egész család kiborult.Mindegyik 2 év körüli cica volt. Innentől cicákat ki nem engedtünk.Nagy lakásba mindenhol voltak,de egyet én nem tartanék,kell neki fajtárs játszani.Lakást leamortizálták,vágytak kimenni udvarra,ezért
2018. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor mehet ki, amikor megépült a macskabiztos kerítés.


Amúgy off, de biztos, hogy nem fajtatiszta brit kék. Max valami annak hazudott keverék. Mivel fajtatiszta cicát nem szoktak csak úgy osztogatni, illetve ilyen körülmények közé egy normális tenyésztő sem adna cicát.

2018. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!