Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy cicát, mi a...

Találtam egy cicát, mi a teendő vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma este találtam egy pici cicát, nem volt szívem kint hagyni mert sírt és amúgy is nagyon hideg van meg esik, így hazahoztam.

Soha életemben nem volt macskám, fogalmam sincs mit kell vele csinálni. Egy nagy dobozban csináltam neki "ágyat" puha törölközőt tettem bele, amiből ha ki akar ki tud jönni. Kapott tejet. Nem tudom mennyi idős lehet, elég kicsi. Sajnos nem tarthatom meg, de amíg gazdit keresek addig itt marad. Nagyon játékos, nem sír, most épp alszik.

Amíg viszont nálam van mit kell csinálni vele? Mit ehet? Kérlek segítsetek, nagyon sajnálom őt...


2018. szept. 9. 01:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hm. Ez nehéz kérdés. A legjobb tanács, ami adható, az az, hogy a Noésokkal vedd föl a kapcsolatot:


[link]


Ha nem tudnák fogadni...megnézem, mit tehetek...

2018. szept. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tej a legtöbb cicát megfosatja,nem kell neki adni,a sima tiszta víz elég folyadéknak.Tápnak igazából nem tudom mit ajánljak,ha azt mondod pici.Sima tej helyett esetleg anyatejpótló tapszer kéne neki,de az elég drága.Ha már tud enni,adhatsz neki kölyköknek való száraztápot,konzervet.Kellene neki egy alomtálca és alom,gyorsan szobatiszták lesznek.Ha állatorvoshoz viszed,akkor ő ad neki majd féreghajtót,mert teljesen biztos,hogy férges,ha elég idős,oltást is.Nem tudom nem-e bolhás,ha igen,azt is kezelni kellene.
2018. szept. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tegyél neki vizet, naponta 3× adj neki enni.Vidd el dokihoz és ha elérte a 8 hetes kort akkor adnak neki egy szurit, féregtelenítik.
2018. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz olyan ismerő-södet aki szeretne egy cicát kédezed meg, hogy elfogadná-e.Ha nincs állatmenhely.Sok szeren-csét :)
2018. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!