Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti hogy reagáltatok volna?

Ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Anya mondta, hogy reggel valami hangos kutyaugatásra lett figyelmes a házunk előtt, szóval kiment megnézni és látta, hogy valami csaj a kutyáját fogta pórázon a ház előtt, a kutya meg az egyik cicánkat ugatta. Ugyanis a cica szeret kiszökni a kertből és átmegy néha a szomszédba, vagy beül a konyhaablakunkba.

Szóval épp megint indult volna valahova, mikor az a kutya megugatta és anya elkezdte hívogatni a cicát, hogy jöjjön be, de szegény meg se mert mozdulni a félelemtől, az a kis r!banc meg odaszólt anyának hogy "Legközelebb ráengedem".

Én még aludtam, amikor mindez történt, de mikor elmesélték, olyan ideges lettem...Ha nem anya ment volna ki, hanem én, szerintem megtéptem volna azt a csicskát, ő hozza ide hugyáltatni a kutyáját a mi előkertünkbe és még ő fenyeget minket, hogy ráengedi a dögöt a macskánkra, aki mellesleg a mi telkükön belül volt..

Ti hogy reagálnátok egy ilyen helyzetben? Volt már, hogy megfenyegették a cicátokat?


2018. szept. 22. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Hogy reagálnék? A két lába nem érné a földet az tuti !

Te F vagy , vagy lány?

2018. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

velünk hasonlo volt még régen


falu szélén lakunk, a határhoz közel. néha kimentünk a kertünk (szántó) végére, földúton. tölünk kijjebb lakik egy házaspár (ma már elég idösek). többször kiszólt, hogy ne lepödjünk meg ha a kutyái ránk rohannak. szóval burkoltan azt mondta, hogy ránk engedi a kutyákat. mi csa azért is kimentünk a szokásos helyünkre, csak mindannyiunknál volt valami fegyver (husáng, vascsö, féltégla)


a fenti esetben elküldtem volna csajt a jó anyukájába a kutyájaval meg a hugyával szarával együtt,

2018. szept. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Remélem anyukád elküldte a pics@'ba a csajt!?
2018. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Milyen undorító emberek vannak..Azt nem értem, hogy aki ennyire utálja az állatokat, miért tart kutyát?..

Én is lány vagyok egyébként.

2018. szept. 22. 15:32
 5/15 A kérdező kommentje:
3. Megkérdeztem anyát, hogy reagált és azt mondta, köpni-nyelni nem tudott és ő is csak annyit mondott neki, hogy hogy lehet kutyája, ha ekkora "állatbarát" :/
2018. szept. 22. 15:34
 6/15 Metionin ***** válasza:
100%
Küldtem volna a pcsába. Ha továbbra is beszólogat, pcsán is rúgtam volna. Senki nem bánthatja, ingerelheti vagy sértegetheti az állatomat, akár a kutyámról, akár a macskámról akár a madárpókomról van szó. Jobb lenne ha megnevelné a kutyáját hogy ne ugassa a macskákat, bár a megnyilvánulása arról árulkodik hogy hörcsög se való a kezébe nemhogy kutya.
2018. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
A mi cicánk régebben szüleimmel sétált esténként és mesélték,hogy volt aki mondta a kutyájának,hogy fogja meg.Nem voltam ott,de szerintem nem lehetett olyan komoly a dolog,de amit elmeséltél az durva,főleg,hogy a leírásból nem úgy tűnik,hogy csak viccelt a lány.Lehet hozzávágtam volna valamit.
2018. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Én mindenkit ismerek a faluban, és azért ilyen arcok nincsenek. Tegyük fel, hogy a szomszédom macskájára ugat egy kutya, én kimegyek, megnézem mivan. Ha bunkózik, akkor ezt a kettő dolgot csinálhatnám.

1. Megmondom neki, hogy húzzon el, mert vannak kutyáim, és szeretik megvédeni a területet más állatoktól. (a szomszédom macskája egy kivétel, mert őt ismerik, és csak üldözik.)

2. Én magam hivom oda a kutyáimat, és megmutatom a korcsnak.

+1 Ha elengedi a kutyát, akkor annak annyi, én meg fizethetek, szóval én járnék rosszul.

Amúgy velem nem történhetne meg ilyen, mert általában nem birják kicsit se az idegen kutyákat. Ezek a lehetőségek akkorra vonatkoznak, ha esetleg előbb érek oda mint a kutyáim. Amúgy 2 kuvaszom és 1 kaum van

2018. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%
Jól mondta a kutyát sétáltató csaj! Nem biztos, hogy rá fogja engedni, de talán eléggé megérintett a fenyegetése ahhoz hogy többé ne engedjétek csavarogni szerencsétlen macskát. Ha nem az ő kutyája, majd egy másik fogja széttépni, vagy egy autó majd elüti.
2018. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Utolsó: Elmondanám, hogy olyan környéken élünk, ahol mindenki cicája kint "csavarog" az utcán (legalábbis nem ismerek olyat, akinek errefelé csak benti lenne a macskája), mert autók is alig járnak erre még nap közben is, valamint mióta itt élek (20 éve), még sose volt olyanra példa, hogy egy macskát kutya tépett volna szét, mivel az itt élők többsége nem a te meg a szóban forgó p*csa fajtájából való, hanem megnevelik a kutyusaikat.

De ha szerinted jól megmondta, remélem, téged is majd valaki idegbeteg kutyája fog egyszer megtépni, vagy a kölyködet.

A többi válaszolónak köszönöm.

2018. szept. 22. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!