Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt le tudná nekem valaki...

Ezt le tudná nekem valaki fordítani emberi nyelvre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elvittem a macskámat MRI-re, és ezt a diagnózist kaptam: Feline lumbar hyperaesthesia syndrome.


A google nem dob ki rá értelmes (magyar nyelvű) találatot. Az állatorvos szerint ez azt jelenti, hogy "semmi baj, a macskát nem kell megműtetni". Gyógyszerrel lehet kezelni élete végéig (3 eves a macska). A gyógyszer már az első levél beadása után nem használt, ugyanúgy fájdalmai voltak.

Azt mondta az orvos, hogy mivel fiatal a macska, erős gyógyszert nem lehet neki hosszútávon adni, mert azzal szétcsesszük a szervezezét. 4 állatorvosból 4 mondta, hogy nem kell műteni, az 5.-nél úgy láttam, hogy inkább csak kísérletezne. Feladtam. Ráadásul a sok nyúzástól-bökdöséstől a macska már a hordozó látványától is megvadul.


Van esetleg itt valaki, akinek hasonló problémával diagnosztizálták a macskáját? Jó lenne tapasztalatokat cserélni.


2018. szept. 23. 15:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ugatni maximum a jó édes anyukád szokott és a kedves családod tagjai.


A főkérdésben is ott van, hogy 3 éves a macska, te szerencsecsomag. Mi nem fedte a valóságot, te nyomorult?


Mindenesetre ha nem haragszol eltávolíttatom a semmire nem jó, kötekedő válaszaidat. A privátokat és a többi választ pedig nagyon köszönöm, sokat segítettetek. :)

2018. szept. 25. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!