Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csontvázzá fogyott macskával,...

Csontvázzá fogyott macskával, aki nem hajlandó enni mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éves ivartalanított kandúr. Szó szerint csont és bőr. Az állatorvos szerint vérszegény, arra 3 hete kap kétféle gyógyszert is. Hogy mi az oka azt nem tudni, tesztekkel több dolgot kizárt. Kicsit javult már az állapota, de nem hízik, nem is nagyon lenne mitől, mert alig hajlandó enni. A szószt lenyalogatja a kajáról, de a húst otthagyja. Maximum addig eszik pár falat húst is amíg van rajta szósz, de annyi. Látom hogy éhes, mert bármilyen zacskó csörrenésre felkapja a fejét és nyávogva nézi a tányérját ami tele van hússal, de nem eszi. Az orvos szerint a fogaival nincs gond.
2018. okt. 12. 23:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett vele?
2018. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
46%
Okt.14.írt kérdező utoljára.Mi lett a cicával vajon? Legalább megírhatná.
2018. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Daganat volt a máján vagy a veséjén. Úgy volt, hogy megműtik, ha a vese, azt kiveszik, egy vesével még élhetett volna, ha a máj, akkor elaltatják. Sajnos mire rákerült volna a sor, elment. Kérdezte az orvos, hogy felboncolja-e, de nem akartam, hogy felszabdalják a semmiért.
2018. nov. 8. 15:50
 24/25 anonim ***** válasza:
Részvétem a cicád miatt!Tudom mit érzel, én is voltam így.
2018. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ó, nagyon sajnálom! :(
2018. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!