Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek megfagynak a...

Szerintetek megfagynak a macskák kint télen?

Figyelt kérdés
Szóval elég sok macskánk van, anyám összegyűjtögette őket, most meg nekem kell róluk gondoskodni, etetni, állatorvoshoz vinni stb. Mind jól táplált, és ezidáig beengedtem őket melegedni, főleg éjjelre, de kinyitották a szekrényt és szétkapták a kajákat (kalács stb). Ezek után jogosan mondták a többiek, hogy nem lehetnek bent, de kint már elég hideg van. Melléképületek nemigen vannak, de itt ott azért a környéken el tudnak talán bújni, én is csináltam nekik helyet, bár nem a legtökéletesebb. Megfagynak?

2018. nov. 18. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

Hát aki kiteszi őket a hidegbe, annak kívánom, próbálja ő meg, aludjon kint!

Micsoda lelketlen emberek vannak!Anyád mi a fenének gyűjtötte őket össze, ha nem gondoskodik róluk?

Meleg hely télen, megfelelő táplálék,az ivartalanításról hogy ne szaporodjanak tovább, meg a féregirtásról, bolhairtásról már nem is beszélek.

Micsoda kérdés ez, hogy megfagynak?

Lehet hogy túlélik, de hogy milyen borzalmasan sokat fognak szenvedni a hidegtől, azt te és a drága anyád a jó meleg ágyból nem fogjátok érezni.

És miért lopták ki a kalácsot???

Mert még éhesek is.Az én macskáim rá se néznének a kalácsra, mert normális ennivalót kapnak.

Zárd be a szekrényt.

Csinálj nekik szélvédett, jó helyet.

Most itt tudnék írni módszereket, de gondolom felesleges, mert úgyse csináljátok meg nekik.Jobb lenne menhelyre beadni őket, mint így kínozni.

Tavasszal meg ugye jön a sok új kiscica, szenvedni erre a világra, de lehet most is van.Amúgy hány macska?Mit esznek?

2018. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De tavaszal kiengednek!
2018. dec. 13. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

#11: Az én macskáim pedig lazán felfalják a bejglit és a kenyeret akkor is, ha aznap már sok macskaeledelt kaptak és igencsak gömbölyűek. Van ilyen. Én is tudok enni jóllakottan...

Nem tudom, miért kell annyira kiakadni, hogy egy állat, aminek a természetes az, hogy nem fűtött házban van (csak az embernek természetes ez), kint van. Nyilván ha egy más éghajlatra való állatunk van, az más, de egy rendes, téli bundás macskán én sosem látom, hogy fázna. Lehet, hogy teszi, de pokoli szenvedései bizonyosan nincsenek. Szerintem látnám is a macskákon, ha bent szeretnének lenni. Néha azt teszik, de elsősorban ételért és társaságért jönnek.

2018. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!