Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatkínzó vagyok? ..

Állatkínzó vagyok? ..

Figyelt kérdés

Szóval amiből megítéltek:

-Nem oltatjuk be a kinti cicát ami csak 4 hós korig lessz odbent.

-Ha éppen a cica még kicsi vagy fogzásban a végsőt járja nem hívunk áll.orvost.

-mindig etetem.

-macska almot naponta cserélem.

-vizet illetve tejet kap napi szintem 2-3-szor.

-szerintetek állat kinzó vagyok? Sokan azt mondják ezen az oldalon hogy akkor ne tartsak állatot-ne tartsunk a családdal.

Szerintetek?


2010. jún. 26. 16:10
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%
BOCITEJECSKE!!!!!!!!!!!!!!!Akkor a te macsekod biztos kinti cica mert különben össze vissza fosná a lakást.Szeretem mikor olyanok osztják az észt akik nagyon keveset tudnak a dologról.A macska élőlény és ha tartod mindent megkell neki adni az orvosi segítséget is.A kinti macskának erőssen ajánlott a kombinált oltás és ha szereted is a leukózis elleni is .Az ivartalanítás meg alap kéne hogy legyen az állattartásban.Az oltás nem nagy ügy évente egyszer szerintem mindenki kibír párezer forintot,az ivartalanítást meg csak egyszer kell megcsináltattni és minden évben vannak akciók amikor lényegessen olcsóbb.
2010. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Sajnos nagyot tévedtem,mert azért nem szoktam látni hogy elviszik áll.oevoshoz merrt még kicsi voltam,és úgy jött az orvos hozzánk mikor valószinü ovi vagy séta volt.

Akkor az oltást elég 4 hosan megkapni?

És mennyibe kerül?

2010. jún. 27. 14:39
 33/59 anonim ***** válasza:
Az oltás már időszerű, de több lépcsős. Vidd el orvoshoz és ő majd megmondja, melyik oltást javasolja. Féregtelenítés és ivartalanítás a legfontosabb! Fiú cicánál is fontos, mert nem verekszik annyit és nem párzik, amivel egy csomó betegségtől megmenekül. Lánycicánál nagyobb óvatosságot, mert már 6 hónaposan ivarérett lehet!!! Amúgy a veszettség elleni oltás két évig is jó.
2010. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!! És ha pl:nem akarjuk ivartalanitani mert kiscicákat szeretnénk?
2010. jún. 27. 18:17
 35/59 anonim ***** válasza:
64%
Miért is szeretnétek még több kiscicát?Ja,hogy legyen utánpótlása a 4 éves "öreg" cicának!Na most már fejezd be,te szerintem nem gyerek vagy,hanem egy felnőtt 2 éves agyi szinten.Most már tényleg azt mondom,hogy ÁLLATKÍNZÓK vagytok,dehogy akartok változni!Szegény cicák!!!
2010. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem azért mért vagyunk állatkínzók ha nem oltatjuk be?

Jó hallgatok rád nem lessz kölyke.

Megértem hogy megbetegedhet,figyejetek van egy barátnőm aki elég gazdag,azt mondta hogy nem vagytok normálisak az nem állatkínzás,ő is azt mondta hogy jobb lenne beoltatni.

De nem olyan hülyék mint ti hogy ez már áll.kinzás.

Az az áll.kinzás ha felgyujtanak egy macskát...

Lehet készitek egy képet és felteszem.

Higgyétek el minden kacat megvan neki véve.

Bemegyünk a tescoba az az első a cica játék/alom/étel

Nagyon jó sora van,de ha kell tényleg beoltatom hogy itt a nép ne mondja azt hogy ÁLLATKINZÓK VAGYUNK.

Szerintem az állatkínzás az nem ez.

A mi cicánk akár még a számitógép asztalra is felmehet.

Soha nem bántjuk.

Szóval itt volt vége a halgatásnak,meg annak hogy itt mindenki azt mondja az.

Egy ember mondta azt.

Igen orvoshoz kötelesség vinni a cicust.

És ha az oltás ennyire fontos nem félek a zsebpénzem rá áldozni.

És utólsó 13 éves lány vagyok,nem felnőtt

2010. jún. 28. 09:17
 37/59 anonim ***** válasza:
Akkor minek kérdezed, ha nem hallgatsz ránk? Részben vagy csak állatkínzó, mert ilyet nem lehet csinálni. Vagy van macskád és beoltatod vagy nincs és nem kell, köztes út nincs. Az viszont már teljes mértékben állatkínzás, ha veszett lesz a cica, szenved és mindezt azért, mert ti nem vittétek el beoltatni. Ilyen mértékben már állatkínzás. Nekem először 12 évesen volt macskám és anélkül semmiképp sem fogtam volna bele a tartásába, hogy nem tudom hány évig él, hogy kell tartani, stb. Egyszerűen vicc, hogy a macskáról azt hiszed, hogy 4 év, azt le van tudva. Még egy díszhal is tovább él. Tudod a macskának fontosabb lenne az oltás és az egészségügyi intézkedések, mint a játék. Egy macska még a saját farkával is el tud játszani.
2010. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__425423-apuka..

Jól van megértem, de akkor ők is állatkínzók?

A válaszokat is olvasátok el.

2010. jún. 28. 16:35
 39/59 anonim ***** válasza:
Ott ugyanez a helyzet. A kérdező nem állatkínzó, mert ő be akarja oltatni a macskáját, az apja meg egyszerűen ostoba és önfejű. Csak a saját dolgai érdeklik. A válaszolók között is volt néhány hülye, aki az semmi pénzért nem oltaná be a macskáját. Akkor kérdem én, ők mért kapták meg az összes oltást életükben? Legyen már annyi esze az ilyeneknek, hogy beoltatja a macskáját, ha már egyszer ő is megkapta. Az emberi és állati oltásokra is ugyanaz a törvény vonatkozik, vagyis be kell adni. Nincs mese.
2010. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
OKÉ Mennyibe kerül?
2010. jún. 28. 17:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!