Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lepisilt egy 2méter...

A macskám lepisilt egy 2méter x 2méteres takarót hogyan lehet kimosni mert a mosógépbe nem fér be elvigyem patyolatba vagy van más megoldás is? Mi megpróbáltuk azt hogy kádba belelógattuk es mostuk de nem jártunk sok sikerrel..

Figyelt kérdés

#macska #lepisilte #takarómat
2018. nov. 30. 18:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hol laksz, de ha van a közeledben Bubbles mosoda (ahogy már említették előttem) vidd el oda. Vannak ipari méretű mosógépeik, amibe tutira befér az ágytakaró és ki tudod mosni. Ha nincs, akkor marad a "patyolat", de az nem lesz olcsó.

Egyébként tényleg fura, hogy egy 2×2m-es takaró nem fér a mosógépbe. Máskor hogy tisztítjátok? Én a 3×3m-es ágytakarómat simán beteszem a tök egyszerű, normál méretű mosógépbe.

2018. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se fér a mosógépben, mert vastagság és emiatt súlya is van rendesen, főleg vizesen és nem teszem vele tönkre gépet. Nekem a Bubbles mosoda bevált. Ha nincs, akkor patyolat.
2018. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kakit mostam ki belőle, miért ne lehetne kimosni? Esetleg előtte kezeld így: bevizezed a foltot, szódabikarbónát szórsz rá, és még egy kis vízzel bepacsmagolod. Ha fehér, víz helyett ecet is mehet, én így vérfoltot is szedtem ki ruhából. A macska ugye nem azért csinálta, mert húgyköves vagy vesebeteg? Ha ez isnétlődik, meg kell nézetni orvossa2(nem szabad várni). Családi körben nincs vkinek nagy kapacitású (7 kg stb) mosógépe, aki bevállalja.
2018. dec. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A sima automatába összehajtogatva nekem befér egy vastagabb,3-szor 2 méteres pléd.
2019. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!