Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hanyas lehetett vagy urulek...

Hanyas lehetett vagy urulek amit az alom mellett talaltam? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Igaz nem tudom melyik macskam volt de jo esellyel az amelyik hanyni szokott. Ugyan kap szoroldot de az nem sokat segit es ritkan jar alomra. Szoval kapott parafin olajat az elmult idoszakban. Az alom mellett pedig este talaltam harom kupacot. Viszont nem ugy nezett ki mint a hanyas hanem mintha emeszetetlen urulek lenne. Nem volt vizes tocsa es henger alakuak voltak. Valamint olyan ennivalo nem volt benne amit kora este ota evett. Viszont volt benne fu darab teszta (azt nem tudom honnan szedte mert nem szokott kapni) es persze sajnos szor meg egyeb beazonosithatatlan dolgok. Szerintetek ez mi lehet? Gondolom henger alaku nem tul vizes allagut nem tud hanyni a macska ugy hogy meg tocsa se legyen. Oklendezes hangjat sem hallottam. Mindenesetre eleg erdekes volt az a harom nagy adag valamit megtalalni. A macska egyebkent most reggel is vallalhato hangulatban volt es hanyast sem tapasztaltam. Csak ezt amit leirtam. Bocsanat ha hosszu lett de ezt nehez igy megfogalmazni.
2018. dec. 5. 05:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A féreghajtótól elpusztul a bélféreg, nem élve távozik. Lehet, hogy mégis az volt. Beszéld meg az állatorvossal , vsz. meg kell ismételni a féreghajtást.
2018. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!