Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a csengos...

Mi a véleményetek a csengos macska nyakörvről?

Figyelt kérdés
szeretnek a cicámnak egy nyakörvet . a csengos nagyon tetszik . van valami tapasztalotok az ilyen fajta nyakörvekkel ? háljatok h hol van a cica ? nem fog tudni egerészni ? mennyire zavarja ?
2018. dec. 22. 20:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Zavarja. Szerintem te köss a nyakadra egy kis csengőt, és azzal ugribugrizzál. Cukipofa leszel.
2018. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Kinti macskánál veszélyes, mert pl ha átbújik a kerítés alatt, beakad a nyakörv és megfojtja a macskát.
2018. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
15%
A macska azért macska,hogy vadásszon.A sok madár összeszarik mindent.Minél többet le kell vadászni.
2018. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
2-es én téged lőnélek le.
2018. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
lehet van benne igazság amit mondtok . de annyira aranyos a csengővel. de akkor meggondolom és veszek egy normálisat
2018. dec. 22. 20:50
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Bármilyet teszel rá, fennakadhat valahol.

A csengős nyakörv arra való, hogy elriassza a madarakat, így a macska hiába lopakodik, nem tudja levadászni őket-a tervezők szerint. De állítólag meg tudnak tanulni csengővel is vadászni.

Szerintem állati idegesítő a macskának, ha folyton cseng valami a nyakában. Még engem is idegesítene, a macskának meg sokkal élesebb a hallása.

Én sem szeretném, ha idegen macskák vadásznának a madáretetőm körül. Meg általában nem örülök, ha átjár hozzánk mások macskája. Nem bántanék egy cicát sem, de ha az enyém nem szomszédol, elvárnám, hogy hozzánk se jöjjön mások háziállata.

2018. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Vedd figyelembe, hogy a macskák kb tízszer olyan hangosan hallják a hangokat, mint egy ember. Emellett próbáld ki, hogy egy csengöt akasztasz a karodra vagy ahová akarod és úgy vagy egy napig. Pár óra múlva már fel fogsz robbanni, annyira idegesít az állandó zaj!
2018. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha csak az aranyosság miatt vennél csengőt a macskád nyakába, akkor ne tedd! Tényleg nem bántásból, de akkor inkább köss rá masnit. Idegbajt fog kapni a csengőtől.
2018. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
96%
Nekünk mindig olyan volt de én levettem róla a csengőt. Zavarta a macskákat. Ilyen lyukacsos labdába tettem nekik a leszedett csengőt játszani. Ha a cukiság miatt kell, akkor szedd ki a csengős részből a belső kis golyót és akkor úgy néz ki mintha csengene de hangja nem lesz.
2018. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
26%
Szerintem is nagyon cukker-mukker egy csengős macska, pláne így karácsony táján, de ennek ellenére szerintem a macskák idegbajt kapnak tőle. Én nem ajánlom, a mi cicánk se szerette.
2018. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!