Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak jó az a szar 300...

A macskáknak jó az a szar 300 Ft/kg párizsi?

Figyelt kérdés

Büdös is, minden, szellentenek tóle, büdös a szájuk...

Mikor mindtam anyáméknak, hogy ezt nem kellene lehurrognak, meg ez ember kaja... Miért nem jó a macskáknak, a táp szar, ez jó...


Ja meg a tej, én vagyok a hülye a macskák mindig tejet ettek, csak meg kell nekik melegíteni, akkor nem hánynak, meg nincs hasmenésük.


Ez annyira nonszensz... Inkább isznak vizet, de ha elé rakják persze megeszi. Ez megint falusi okosság?


2019. febr. 6. 17:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nem értem a kérdés feltevés okát, ha minden hozzászólásra az a válaszod, hogy nem tudsz mit csinálni :)

Többen leírták, hogy a párizsi nem jó, hosszú távon megsínyli a cica. Innentől a Te dolgod, hogy tudsz e hatni a szüleidre, mert úgy látom, Te picit felelősségteljesebben gondolkozol, mint ők.

Drukkolok, hogy valahogy sikerüljön őket meggyőzni.

2019. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Én azért tettem fel, hogy megtudjam, mit gondoltok róla....


Nem tudok mit tenni, mert az ő pénzük, de ha lenne nekem is, akkor is megvennék nekik.


Mert amúgy szeretik őket és azt hiszik jó ez nekik, én meg évek óta mondom....

2019. febr. 10. 10:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Cipeld el őket egy állatorvoshoz, neki csak hisznek.
2019. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

keressél cikket, Facebookon a debra24 oldalon van egy cikk, a macska etetéséről, az a címe, hogy "mivel etetsz te engem"? (kicsit nyers hangvételű cikk). Sztem a hasonló nevű honlapon is ott van. Macskabetegségek a mancsok.hu - n van nagyon jól leírva. Itt leírtuk már 200x a véleményünket a macska etetéséről. A ti macskáitok azzal is jobban járnának, ha csirke far-hátat kapnának. 250 ft/kg. Azzal az a baj, hogy kb fogyasztásra alkalmatlan (falusi csirkén nőttem fel nekem vannak igényeim, :-(, 1x vettem magamnak far-hátat a piacon, mert szeretem, és ahogy kinézett, én kidobtam, pedig csóró voltam). Mondjuk az én macskám 300 ft-os konzervet eszik, szóval ez nekem egy fogas kérdés. Keressél cikket arról, miből, hogyan készül a parizer. Talán a tudatosvásárló.hu-n van. Hátha úgy megérti. Amugy az embernek valo fűszerek, sótartalom tönkre fogja tenni a veséjüket. Szerintem mindenképp cikkeket keressél, többet, legyen alátámasztva, nem te találtad ki, le van írva. Keress elfogadható árú macskakaját, (ettől még a csak száraztáp is jobb, amúgy az szibtén tönkreteszi a vesét, mert a macska gyárilag keveset iszik), vagy nyers, nyersen disznóhús (bármilyen szerve) szigorúan tilos!! A macska nyersetetést prey módszernek hívják. Azért én úgy látom, részedről a szándék megvan: gyűjts infót, Cikkeket!!!!, mentsd le őket, olvass utána, dolgozz ki egy anyád számára elfogadható etetést. Aztán lendülj támadásba, és pakold anyád elé a cikkeket a párizsirol, a debra24-rol, stb!!! Előre a macskákért!!

Amúgy csak mondom : a párizsit nem azért eszik meg, mert olyan jó nekik, hanem mert nem kapnak mást. Soha.

És nem tudják maguknak megvenni (a whiskas is xar).

2019. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És felejtsd el végre ezt a "nemtudokmittenizést", mert már idegesítő.
2019. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!