Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek van rá esély hogy...

Szerintetek van rá esély hogy hazajön?

Figyelt kérdés
tegnap reggel óta nem jött haza az egyik cicánk (kijárós). általában max olyan 1/3ad napokra sétál el, aztán mindig visszajön. de most nem jött.. hívtuk sokat, a ház körül is körbesétáltam, hívtam, de semmi. kezdek nagyon aggódni
2019. febr. 9. 11:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom a cicádat.

De tanulj az esetből: ezért fontos, hogy ne engedd szabadon kószálni, ne legyen kijárós (ha lesz még másik). Udvarra maximum, felügyelettel, vagy olyan cicabiztos kerítés mellett, amin nem jut át.

2019. febr. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

a cicám 14 órakor ment ki a lakásból. a halott cicára pedig 13.30 kor találtak rá..

nem adom fel :(

2019. febr. 9. 18:07
 13/19 anonim válasza:
44%

Nyugi, biztos nem ő volt az:D Nem kell egyből rosszra gondolni, plakátoljátok ki a képeit stb.. lehet hogy csak elment egy kicsit messzebb helyre:D De a macskák,visszatalálnak.. Sok sikert:D


12:08-as voltam:)

2019. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
66%
Attól fújódott fel, hogy a halott állatol és emberek testébeb gázok halmozódnak fel a kezdeti bomlás következtében. Egyébként meg a kérdésedben azt írtad, hogy REGGEL óta nem ment haza, a 14 óra pedig már bőven délután.
2019. febr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-es. Utána jobban átgondoltuk. Nem én voltam itthon. reggel is kiment, aztán hazajött. És 14 órakor ment ki újra
2019. febr. 10. 09:26
 16/19 anonim ***** válasza:
Remélem nem ő volt😿
2019. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha meglesz, ne engedjétek ki többet. Különben csak lutri, hogy életben marad-e a továbbiakban vagy sem. Manapság nagyon veszélyes kijárós macskát tartani. Vigyázzatok rá jobban.
2019. febr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Köszönöm hogy próbáltam kedves lenni és erre lepontoztok....
2019. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia! Meglett? Talán vannak csodák. Most az enyém veszett el... Az is ivartalanítitt fiú, néha eltűnt 1-1 napra.


Szerintem megtetszett valakinek és lenyúlta... Vagy szállóvendég.


Én hülye egy chipet sem rakattam bele...

2019. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!