Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A frontlineról valami rossz...

A frontlineról valami rossz tapasztalat? Gondolkozok rajta, de a közelünkben egyetlen állatkereskedés van, ahol 5500Ft ot mondott a nőci. Ez azért drága. Nemtudom ugyan lehet, hogy nagyobb kiszerelés, de erről szeretnék véleményt kérni (lent)

Figyelt kérdés

[link]


köszönöm


2010. júl. 1. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is ennyiért láttam és ez 1 darab, nem nagyobb kiszerelés. Ekkor vettem egy Piret Mix sprayt, ami 800 Ft volt, 4-5 naponta átpermetezem vele a kutyát, nem mérgező, nyugodtan ráfújom, tudom mi az(piretrin, természetes anyag), a kezemre is megy, az sem zavar, és eddig 100 %-osan bevált, pedig előtte használtunk spot ont, ami mellett ment beléjük kullancs, spot on nélkül is voltunk, akkor átnéztük őket utána és találtunk jópárat, szval kullancsos helyen lakunk, de ez a Piret mix hatott. És sokáig elég, ráadásul ez a 800 Ft-os kutya méretétől, szőrhossztól függően akár 1-2 hónapig is elég lehet.

Nekem nagyon megérte, nem fogok mást használni többet.

2010. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
cicának keresek
2010. júl. 5. 13:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi a strongholdot 2300, a frontline-t 1900 körül szoktuk venni az állatorvosnál a nagy cicáknak.
2010. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!