Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska hogyan bizonyítható,...

Macska hogyan bizonyítható, hogy a tiéd, ha mondjuk ellopja valaki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 22:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Milyen "pontszerzésre"?


Képzeld, odamennek idegenhez is, más is megsimogathatja őket. Velem alszik az ágyban.


De am milyen pontot lehet itt gyűjteni?

2019. márc. 14. 08:03
 22/22 anonim válasza:
100%

Bármennyire meglepő vannak kijáró cicák akik „többlakiak”.


1. történet

Cica mama az udvarunkon egy kőrakásnál hozta világra kölykeit. Egyet meghagytunk, a többit elajándékoztuk. Tehát nálunk született, mi neveltük, kedve szerint hol bent, hol kint tartózkodott. Az is előfordult ha a kertben dolgoztunk felugrott a dzseki kapucnijába, és nem érdekelte hogy közben dolgozunk. A gyerekek, ha tologatták a babakocsit, beleugrott, és őt is tologatni kellett. Az ölünkben aludt, el volt kényeztetve, nagyon hozzánk szokott.

Kb. 8 éves volt, amikor egyszer úgy jött haza, hogy az egyik combján hiányzott a szőr. Megijedtem, állatorvost hívtam, aki azt mondta, szabályosan meg van műtve. Nem tudtam hova tenni a dolgot. Kb. két hét múlva a cica az udvaron heverészett amikor jött egy hölgy (a közeli utcából) kétségbe esve, hogy hol a cicája mert vinnie kell varratszedésre. (megműttette, mert elütötte egy autó)


2. történet

Vidéki cicatulajdonos elment a tőle negyed órányira lakó ismerőséhez. „Jé itt a cicánk” Mire az ismerős „Ez a mi cicánk”

Szóval a kijáró cicák nem olyan hűségesek, mint a kutyák.


3. történet

Az utcában 3 kis cica kóborolt, 3 család befogadott egyet-egyet. Esténként, ha nevén szólítottuk, bejött, és éjszaka bent aludt. Pár év múlva eltűnt. Azt gondoltuk baj érte, majd 5 hónap múlva hazajött, sétálgatott az udvaron mintha mi sem történt volna, a nyakpántja viszont nem volt rajta, ezért gondoljuk, hogy valakinél lehetett.


Azért írtam ezeket, hogy a Te cicád estében is előfordulhat, hogy nem lopásról van szó, csupán több helyen is jól érzi magát. Talán egy olyan nyakörv, amin telefonszám is van, észre veteti, hogy van gazdija, és csak vendégeskedik máshol. Csak „kosztos” cica, más főztjét is megkóstolja.

2019. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!