Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnhetett a cicám? SOS

Hová tűnhetett a cicám? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy 1éves és egy hónapos lány ivartalanított!!cicám.Soha nem mászkált el egy teljes éjszakára.Van kert de ő inkább benti cica.Nagyon ragaszkodik hozzánk és mindene megvan.Olyat szokott csinálni hogy este 10kor jön be(bekéreckedik,ablak alatt nyávog)és hajnalba 5-6 felé már ki kéreckedik de tényleg olyat hogy be se jött még nem csinált.Annál is inkább hogy egy kis haspók és szeret enni viszont elég bénán vadászik még csak utóbbi 2 hónapba kezdte el gyakorolni.Nagyon ügyes okos cica viszont idegenekkel nem haverkodik karmol fujtat nyávog..azért is gondoltuk hogy senki nem vihette el.Nekünk van egy teljesen önálló másik cicák fiu aki nincs ivartalanitva ő csak haza jár enni,és a melettünk lévő szomszédba ami rokonoké szintén egy fiu cica de ő ivartalanitva.A másik szomszédban csak egy puli szerüség van,de nem hiszem oda át merészkedett volna.Viszont a rokonok meletti ház és ketje egy dzsumbuj mint egy koszos erdő és a pince szabadon van mert nincs semmi a szelőzzőjén,oda járnak le a cicák de az én cicám még sosem ment arra.Csak a mi kertünkben volt vagy esetleg a rokonok kertjébe.Senki nincs a közelbe aki bántaná a cicákat.Elöttünk egy igen forgalmas út van de a cicám soha nem járkált ki mert félt a buszoktól kocsiktól.Tegnap este fél 10felé láttuk utoljára még nem akart bejönni,a kertben játszott.Azóta se híre se hamva.10óra és még enni se semmiért nem jelentkezett.Kerestük sehol sincsen,se a kertbe se a házba,se a pincébe(miénkbe),se a rokonoknál,és bár durván hangzik de ezt is megnéztük,se az úton nincs macska tetem SZERENCSÉRE!!!Nagyon aggódik mindenki mert gyerekként volt nevelve,úgy is szerettük,és az elvesztett kis babámról kapta a nevét is.:(

Nagyon félek hogy valami baja lett.Azt mondta az orvos hogy mivel lány ha ki van ivartalanitva és ennyire lakáshoz kötött már biztos nem megy el:(De akkor hol lehet?!

Nyugtassatok meg légyszi és adjatok tippeket hol kereshetném még!

Előre is köszönöm:(

Egy kétségbe esett cica gazdi:(


2010. júl. 3. 09:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

7:59-es vagyok


Sajnálom, hogy még nem került elő a cica. Ne adjátok fel! Lehet, valahova bezáródott ... Lehet, elkóborolt. Keressétek, főleg reggel és este. Akkor nincs olyan zaj, könnyebben meghallja a hangotokat, és nem fél előbújni a más zajok miatt.


Az előző válaszomban leírt cicánk is pont pénteken tűnt el, arra is gondoltunk, hogy valaki véletlenül bezárta garázsba vagy padlásra, és elutazott a hétvégéte. Kedden találtuk meg. Mi is már arra gondoltunk, hogy soha többet nem lárjuk (olvastam a blogod), de akkor sem adtuk fel a keresést.


Kívánom, hogy Lilcsi minél hamarabb előkerüljön!

2010. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

De sajnos nézzétek meg a napiszar.com-ot hogy a mai embernek nem nevezhető fiatalok 95%a kb(ezt ugy mondom hogy én is az vagyok)azon élvezkedik hogy állatokat kínoz!És itt is van nálunk egy banda.Épp most találtunk a keritésen hátul egy részt ami szét van menve..vagy ott rángatták ki vagy ott másztak be érte de hogy nem magátol ment el abban teljesen biztos vagyok!Minden esetre a héten meglesz a feljelentés ismeretlen elkövető ellen állatkinzás alapos gyanujával!És az itteni bandára ráúszitom a rendőröket!!Igenis oszlassák fel őket és az undoritó piás drogos részét csukják le!

2010. júl. 4. 20:36
 23/25 anonim ***** válasza:
Megkerült a cica?
2010. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem és már valószinüleg nem is fog:(
2010. júl. 8. 19:00
 25/25 A kérdező kommentje:

MEGKERÜLT A CICA!

RÉSZLETEK! [link]

2010. júl. 31. 10:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!