Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hová tűnhetett a cicám? SOS

Hová tűnhetett a cicám? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy 1éves és egy hónapos lány ivartalanított!!cicám.Soha nem mászkált el egy teljes éjszakára.Van kert de ő inkább benti cica.Nagyon ragaszkodik hozzánk és mindene megvan.Olyat szokott csinálni hogy este 10kor jön be(bekéreckedik,ablak alatt nyávog)és hajnalba 5-6 felé már ki kéreckedik de tényleg olyat hogy be se jött még nem csinált.Annál is inkább hogy egy kis haspók és szeret enni viszont elég bénán vadászik még csak utóbbi 2 hónapba kezdte el gyakorolni.Nagyon ügyes okos cica viszont idegenekkel nem haverkodik karmol fujtat nyávog..azért is gondoltuk hogy senki nem vihette el.Nekünk van egy teljesen önálló másik cicák fiu aki nincs ivartalanitva ő csak haza jár enni,és a melettünk lévő szomszédba ami rokonoké szintén egy fiu cica de ő ivartalanitva.A másik szomszédban csak egy puli szerüség van,de nem hiszem oda át merészkedett volna.Viszont a rokonok meletti ház és ketje egy dzsumbuj mint egy koszos erdő és a pince szabadon van mert nincs semmi a szelőzzőjén,oda járnak le a cicák de az én cicám még sosem ment arra.Csak a mi kertünkben volt vagy esetleg a rokonok kertjébe.Senki nincs a közelbe aki bántaná a cicákat.Elöttünk egy igen forgalmas út van de a cicám soha nem járkált ki mert félt a buszoktól kocsiktól.Tegnap este fél 10felé láttuk utoljára még nem akart bejönni,a kertben játszott.Azóta se híre se hamva.10óra és még enni se semmiért nem jelentkezett.Kerestük sehol sincsen,se a kertbe se a házba,se a pincébe(miénkbe),se a rokonoknál,és bár durván hangzik de ezt is megnéztük,se az úton nincs macska tetem SZERENCSÉRE!!!Nagyon aggódik mindenki mert gyerekként volt nevelve,úgy is szerettük,és az elvesztett kis babámról kapta a nevét is.:(

Nagyon félek hogy valami baja lett.Azt mondta az orvos hogy mivel lány ha ki van ivartalanitva és ennyire lakáshoz kötött már biztos nem megy el:(De akkor hol lehet?!

Nyugtassatok meg légyszi és adjatok tippeket hol kereshetném még!

Előre is köszönöm:(

Egy kétségbe esett cica gazdi:(


2010. júl. 3. 09:48
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Az én kandúrom ma van tizedik napja,hogy nem jött haza.Nem kívánom senkinek ezt az érzést,hogy folyamatosan várod,az ablakot lesed,és csak sírsz...azt hittem csak én szeretek ennyire állatot,de látom van itt más is aki aggódik.És még valami.Van olyan állat aki többet ér egy-két embernél.
2010. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
(utolsó vagyok)tiszta szívből kívánom,hogy hamarosan viszontlásd a cicád egészségben.
2010. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
15:53 lehet h vissza fog menni. Nekem az egyik fiúmacskám eltűnt és kb 1 hónap után visszajött. Utána tudtam meg h a kandúrmacskák szoktak ilyeneket csinálni
2010. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. júl. 3. 16:28
 15/25 A kérdező kommentje:
még mindig semmi:(
2010. júl. 3. 20:13
 16/25 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok (azt hiszem első..) és sajnos azért tudok negatívat is mondani arról, hogy még nincs meg a cica. Nekünk sok macskánk volt már, és egyszer egy nem megműtött fiú cicánk napokra eltűnt. Elég fiatal voltam, és egy hét múlva a szomszédnál találtam meg a tetemét, gondolom elment meghalni mivel nem volt semmi seb rajta csak ugye ami ilyenkor szokás... Persze azért mondom kíváncsiak a cicák, elmehetett picit messzebb. Vagy még az is lehet hogy véletlenül becsukták valahova, nekünk volt olyan is... Szurkolok hogy minél hamarabb visszamenjen :)
2010. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Szia!(nekem van az eltünt kandúrom)van valami jó hír?
2010. júl. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Megkerül a cica?


Sokat kell keresni, messzebb is, nemcsak ott, ahol eddig járt. Járjátok be a szomszédok utcákat, kiabálva anevét.


Nekünk a tavaly tűnt el az ivartalanított lány cicánk. Ő is benti-kinti cica, de minden reggel itt van. Az egyik reggel nem jött reggelizni, tudtuk, hogy akkor valami baj van. Rengeteget kerestük, becsengettünk szomszédokhoz, végigjártuk kiabálva a szomszédos utcákat is. Nagy kánikula volt, attól is féltünk, hogy ha valahova bezárodott, akkor szomjan hal.


Negyedik nap találtuk meg egy fán sírva a szomszéd utcában. Amúgy ott az előző napokban is kerestem ...


Tehát nem szabad feladni. Sokat kell keresni! És nagyobb környéken. Azt mondják, hogy az a cica, aki nem szokott tekeregni, elég könnyen eltéved, ha a megszokottnál messzebre megy.

2010. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az egész kerület részt végig jártuk,kérdezősködtünk,és azóta semmi és senki nem látta mintha a föld nyelte volna el.Mivel pénteken tünt el arra gondoltunk hogy az is lehet hogy drogos bepiállt szemét fiatalok kamaszok talán benyulhattak érte és elvitték őt messzire esetlegesen rossz viccből bántani..:(Már nem tudunk mire gondolni:(Az egész család elvan keseredve:(Még a kutyánk és a másik cicánk is,még csak nem is esznek és a teraszon várják:(
2010. júl. 4. 17:33
 20/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt az oldalt neki csináltam mikor hozzánk került!

Nézzétek meg ha szeretnétek:(

2010. júl. 4. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!