Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Albérletbe mért nem lehet...

Albérletbe mért nem lehet macskát tartani?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mért tilos szinte mindenhol... a cicák szobatiszta állatok.

Valaki irja le nekem légyszi h miért nem szabad panelba állatot tartani :) Köszike előre is.



2019. ápr. 13. 15:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Általában a bútorzott lakásokba nem engedik a kutyát, macskàt. Hasonlóan a dohányzó lakókhoz, ők is hagynak szagot a lakásban, amit a bútorok bevesznek. Emellett más állatának a viselkedésében nem tudnak az emberek 100%ban megbízni. Kevés olyan albérlővel talàlkoztam még, akik kiköltözés előtt tènyleg alaposan kitakarítottak (legyen szó falfestésről/lemosásról, amit Micike összetapicskolt miközben az àrnyékkal játszott vagy a bútorok kipirszívózàsáról)

Aztán ott van még, hogy az állatszőr 10 évig képes allergizàlni az állat elköltözése utàn is.

2019. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 DrNest válasza:

A tulajdonos dönti el a bérbeadás feltételeit. Ezt el kell fogadni, akkor is, ha nem szimpatikus.


Láttam már kutyát és macskát is többszázezres kárt okozni.


Gyerekeket pl. elsősorban nem a "kártékonyságuk" miatt nem preferálják, hanem mert nem szeretnének gyerekeket kirakni a lakásból, pedig erre sor kerülhetne, mivel a bérleti jogviszonyok jelentős része nemfizetés miatt szűnik meg.

2019. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!