Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett a kandúr...

Mi történhetett a kandúr cicámmal ha már öt napja nem jön elő és a szomszédok sem tudnak róla hogy látták volna?

Figyelt kérdés

Sajnos már nem az első alkalom hogy nyomtalanul eltűnnek a macskájaim és egyszerűen nem értem hogy ki vagy mi bánthatta hogy semmi nyoma ki tehette vagy hogy hol pusztult el. Nagyon bánt. Sajnos már nem merek több macskát tartani mert tíz éve folyamatosan ez megy itt a faluban. Van hogy patkány mérgezéssel jöttek haza, vagy tojásba fecskendezett fagyállót ivott. Ez utóbbit tudom hogy ki de ő a rókáknak tette ki mert vitte a baromfiait annyira hülye.

Mondtam a szomszédoknak hogy mondják ha baj érte hogy legalább ne keressem de kussolnak mind.:-(

Sajnos arra gondolok hogy valaki erőszakkal kivégzi őket de nem tudom hogy ki az. Hogy derítsem ki, van erre valami trükk vagy valami? Gondoltam GPS-es nyakörvre is viszont amit láttam az baromi drága nekem.


2019. ápr. 14. 00:25
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
23%

És még egy dolog... a macskát annak idején azért háziasították, mert irtja a rágcsálókat. Ezt pedig a mai napig megteszik, még akkor is, ha egyébként házi kedvencként tartják őket. (Nem mindegyik, de a nagy részük igen.)

Én számtalanszor láttam már, hogy a cicáim még tavasszal kitakarítják az egérfészkeket, tömegesen irtják a pockokat, de fojtottak már meg patkányt is. Évente több tucatnyi egeret és pockot fognak meg még mielőtt felnőnének és szaporodni kezdenének. (Teljesen kulturált, kertvárosi övezetben élek, és ha a macskák nem hoznák haza, nem tudnám, mennyi rágcsáló él itt...)

Ha hirtelen mindenki bent kezdene el állatot tartani, akkor pár éven belül térdig járnánk a rágcsálókban.

2019. ápr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!