Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy macskát, de az...

Szeretnék egy macskát, de az egyik lakótársamnak egyhe asztmája van?

Figyelt kérdés
Egy Ragdollt néztem ki magamnak, amiről néhány helyen azt olvastam, hogy mivel nincsen alsó szőrzete ezért nem annyira allergén. illetve gondolkoztam még egy légtisztító beszerzésén is

2019. ápr. 20. 13:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
Mindenképp beszéld meg a lakótársaddal és ha nincs ellene akkor akár együtt is felkereshettek egy tenyésztőt. Vannak fajták melyek nem okoznak alergiát, de oda mindenképp el kell menned a lakótársaddal is, mielőtt odaviszed a cicát, hogy biztosan antiallergén legyen a cica. Itt nem a szőrtelen macskákra gondolok mert valaki leírta hogy a macska nyálában lévő fehérje okozza az allergiát. Van egy a ragdollhoz hasonló fajta a szibériai neve masquerade ami elvben nem vált ki tünetet mert a nyálában igen alacson szintű a kérdéses fehérje.
2019. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!