Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek kukkolnak vagy...

Szerintetek kukkolnak vagy furcsa veletlen?

Figyelt kérdés
Tobbszor is elofordult mar, hogy csinalok valamit ablak-kozelben, (például ablak mellett levo szelrenybe pakolok, ablak alatt levo sztalnal ulok) es ahogy kinezek az ablakon, azt latom hogy a szembe hazban a fiuk felem neznek, majd gyorsan elmennek elfutnak. Ez mar tobbszor is elofordult. Egyszer mar feltartott telefont (mint aki fenykepezik) is lattam a gyerek kezebe. Most szerintetek kukkolnak vagy csak a tajat nezik es veletlen? Nem azert, nem idegesit kulonosebben, ugyse oltozok az ablakban, olyan dolgokat nem lathatnak de akkor is erdekel hogy ez igy mi.

2017. dec. 11. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Tuti, hogy kukkolnak. Fiatalok, kíváncsiak. :-)
2017. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Erre találtál fel a tüllfüggönyt
2017. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

"vagy csak a tajat nezik es veletlen"


A kis tájfotós fiúkák. :) Szerintem elég egyértelmű, mit néznek (vagy inkább kit, ha lány vagy).

2017. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező!

Szerinted hogyan lehet kinézni pl. egy panelrengeteg közepén az ablakon??

Avagy csak te kukkolhatod a szemközti fiúkat, de ha ők néznek ki az ablakukon, akkor a több száz szemben lévő ablak közül biztosan csak a tiédet nézhetik?!

[link]

2017. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#1 koszonom, en is erre gondoltam😬

#2 tetoteri resznel vannak csak ilyen problemak, a foldszinten van fuggonyunk de koszonom a tajekoztatast, eddig azt hittem hogy a fuggonyt a plafonra kell felakasztani🙄🙄🙄

#3 majd kerek is toluk tajfotokat😂 sajnos ettol feltem hogy engem neznek😂

#4 ket csaladi hazrol van szo, ezt kifelejtettem, de nemtudom miert lettel ilyen ideges. Es emeletes mind a ketto miellot meg valaki belekotne hogy hol van a csaladihazban tetoter.

2017. dec. 11. 15:33
 6/21 anonim ***** válasza:
2017. dec. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
A szemben lévők, csak azt kukkolják, hogy te miért kukkolod őket?!
2017. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#6 az nem en vagyok de beszarok mik vannak😂😂😂
2017. dec. 11. 16:08
 9/21 A kérdező kommentje:
#7es miert erzem azt hogy teged kukkolnak a szomszedaid azert vagy velem ilyen ellenseges?🤔 en nem nezhetek ki az ablakon de ok fotozhatnak? Azert alljon mar meg a naszmenet😂😂😂
2017. dec. 11. 16:10
 10/21 A kérdező kommentje:
De most komolyan neked mi bajod van? Szerintem eleg kedves vagyok hogy nem ilyet kerdeztem hogy kukkolnak a szomszed kis hulye kolkei fel tudom oket jelenteni? Mert en is voltam gyerek, tudom hogy ez a 6-10 eves korosztaly kivancsi. Nyilvan mas lenne a helyzet ha ok is nagykoruak lennenek. De nem ertem hogy mit kell itt gyanusitgatni, senki nem kerte. Ha nem tetszik a kerdes, jo, 1 valasszal fejezd ki az egyet nem ertesedet, de ne zaklass kerlek az ujabb es ujabb serto valaszaiddal. Koszonom a megertest.
2017. dec. 11. 16:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!