Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elokerulhet meg a cicam?

Elokerulhet meg a cicam?

Figyelt kérdés
1 napja eltunt, kerti cica. Budapest kertvarosaban lakunk. Aludni bent szokott, de ha jo ido van, akkor kimefy. Tegnap hajnalba kiengedtem es azota nem jott, se reggelizni, se vacsorazni. Soha nem volt meg ennyit el. Nem birok aludni, rettegek, hogy baja esett. Kerestuk ejjel is, hivtuk, jartuk az utcakat a kornyeken, de semmi. Nekem o csaladtag, egyfolytaban sirok, van meg esely, hogy elokerul? 4 eves, nem ivartalanitott. (most szerettuk volna, nalunk meg csak 1 eve van, persze mar reg meg kellett volna csinalni, tudom...)
2019. máj. 9. 04:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
42%
Nekem ivartalanitott benti cicám van. Neha ki szoktuk engedni, de pár óra mulva jelentkezett. Eltunt 1 hétre. Nem birtuk felfogni hogy nincs, nem aludtunk, nehez volt nekunk az a 1 het. Totalis tonkremenés. 1 het utan elo jott a csavargonk ( lany 7 eves). Nibcs minden veszve! Sok cica elkoborol es vissza is jon. Szabad allat. Egyik ismerosomnél 2 hónap után jött vissza a cica. Fel a fejjel.
2019. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megosztottam az osszes keruleti csoportban, beszeltem szomszedokkal, ma plakatolok. Egyelore semmi. :(
2019. máj. 10. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!