Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után akkor is...

Ivartalanítás után akkor is át kell állni sterilizált tápra, ha kinti kandúr macskáról van szó?

Figyelt kérdés
Az állatorvos azt javasolta, hogy álljunk át ivartalanított macskának való tápra. Ekkor még azt mondtam neki, hogy rendben és eljöttünk. Utána olvastam neten és azt írják, hogy inkább a lakásban tartott, kevesebbet mozgó állatokra jellemző a húgykövesség és nem az ivartalanítás a fő ok. Kinek higgyek?

2019. máj. 12. 00:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Az állatorvosnak higyj. Mivel kb egy árban van a tàp, szerintem nem is kérdés.

Egyébként hiába van kint, érződni fog, hogy belustul ivartalanítàs után.pl A szüleim kinti, ivartalanított kandúrja egész nap lustàlkodik a kertben.

A húgykő nagyon veszélyes, mindenképp próbáld megelőzni a táppal.

2019. máj. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, a stelirized táp nem tartalmaz elég tápanyagot az aktív cicád számára, válassz mellé egy outdoor tápot, és keverd. :)

Nagyon sokan csinálják ezt, mi is keverjük itthon, dental tápot a simába, tavasszal vedlés idején hairball meg hair&skin táp is kerül a keverékbe.

De van olyan macskás ismerős, aki azért keveri a márkás prémium tápot mással, mert túl magas a zsírtartalma, és baromira híztak tőle a macskák, amíg csak azt kapták. :)

2019. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!