Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vélemények erről az összeállít...

Vélemények erről az összeállításról?

Figyelt kérdés
Kiscica került hozzám, most lesz 4 hónapos, két hete van nálam. Eddig az anyja miatt adtam neki kis laktózmentes tejet még, illetve kölyökcicáknak való pástétomot, de most azt szeretném, hogy csak tápot egyen. Már megvettem az orijen vegyes(szárnyas, hal és tojás) tápját és úgy vagyok vele, hogy ebben bőven benne van minden. Szóval most csak ezt adnék, az baj? Ha idősebb lesz(5 évesen kb) adnék neki reggel-este alutasakos vagy más neves tápot is, a folyadék miatt, de amíg fiatal és aktív iszik eleget. Legalábbis most is a tejcsi mellett vizet is iszik rendesen. Jó lehet?
2019. jún. 18. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet már neki a táp. Az enyémek sem esznek alutasakosat, csak nagyon ritkán, nem szeretik. De isznak sok vizet, az fontos.
2019. jún. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hónapos már bőven junior tápot kell, hogy kapjon. Mondjuk a tejnek amúgysem volt értelme mert teljesen más az összetétele mint a macskák tejének. De igen, jó lesz így ahogy írtad.
2019. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!