Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Befogadjam őket?

Befogadjam őket?

Figyelt kérdés
Van egy macskám aki most 70% hústartalmú kaját eszik, ami ugye drágább, mint a rossz minőségűebbek. Unokatestvérem talált 2 kidobott kiscicát és senkinek se kell, pár nap múlva viszi őket menhelyre, mert van egy kutyája és ő elég durván bánik a cicákkal. Én be tudnám fogadni őket, de akkor biztos, hogy rossz minőségű kaját fognak kapni, oltásokat nem biztos, hogy tudom mindegyiknek fizetni meg még ivartalanítás is van és nekem sincs sok pénzem. Befogadjam őket vagy jobb lesz nekik a menhelyen? Kinti-benti cicák lennének.

2019. jún. 24. 12:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
3 helyen vannak hirdetve. Facebookob kértünk segítséget, de kevés az ideiglenes befogadó, így nem tudnak mit tenni, de ők is hirdetik.
2019. jún. 24. 15:28
 12/19 anonim ***** válasza:

Szdrintek rakjatok egy posztot simán, hogy ingyenesen levihetők, megosztápskat köszönöm. Így regionálisan az ismerőseid, barátaid körében nagyobb az esélymint országosan hirdetni.

Még itt falun os 2 nap alatt lett gazdája a buszmeges cicálnak, pedig minden harmadik háznál kosmacska van. Szerintem.

2019. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A menhelyen is a legolcsóbb kaját fogják kapni nagy valószínűséggel, és nem minden menhelyen ivartalanítanak. Nem tudom, mennyivel viszik el nagyobb eséllyel egy menhelyről, mint tőled, ha sok helyen hirdeted.
2019. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%
Inkább vidd menhelyre,még az is lehet hogy betegségük is van.
2019. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Állatorvosnlá már jártak elvileg nincs semmi bajuk. Kaptak féregtelenítőt is. Őszintén szólva nincs lelkem bevinni őket a menhelyre úgyhogy jönnek hozzám.
2019. jún. 24. 17:07
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Nem olvastam el a véleményeket, de ha prionizálni akarsz köztük, és a jelenlegiek között, akkor inkább ne fogadd be. Neked nyűg, nekik meg nem jó.
2019. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fogadd be és hirdesd őket. Menhelyre semmi képp. Ivartalanításban segít a Nyista. Keresd fel őket.
2019. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2019. jún. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. jún. 26. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!