Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanított kinti cicát be...

Ivartalanított kinti cicát be lehet szoktatni benti cicának?

Figyelt kérdés
2007. dec. 7. 22:35
 1/2 anonim válasza:
85%

ha cica úgy nőtt fel hogy anyja mellett érte emberi kéz . Akkor igen , nekünk is van ilyen cicánk, macskafélék szeretik kényelmet és sokat alszanak

De ne feljtd el bannak igényik alomra, esetleg legelésre , köröm élesítésre amit jobb ha nem búrtoron végez, játékra. stb

2007. dec. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, függ attól is,mennyi idős a macska.Én kertes házból,költöztem lakásba,és idősödő ivartalanított macskám, egyáltalán nem bírta a lakást.Teljessen hozzászokott,a kinti léthez,annak ellenére,hogy a házba is bejáratos volt.Születése óta,velünk élt,az anyjával együtt.A lakásban rászokott az alomra,de ha úgy támadt kedve az ágyon végezte el a dolgait.Többféle viselkedési rendellenesége lett.Annyira kikészűlt,hogy három hét után,visszakellett vinnem a családi házba (tesómékhoz).Azóta rendszeresen látógatom,és újra olyan mint régen.
2007. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!