Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan adhatnám örökbe?

Hogyan adhatnám örökbe?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy albérletbe költözünk. Van egy 1 éves cicánk és sajnos kénytelenek vagyunk megválni tőle.

Szoba cica, menhejre nem igazán szeretnénk adni, inkább egy szerető családhoz.

Hohyan tudnánk ezt kivitelezni?



2019. jún. 30. 03:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Süket macskát kijárósnak? Elég felelőtlenség. Egyébként nekem kb 2 éves korában lett a talált macskám csak benti. Semmi baja.
2019. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon ügyesek vagytok, hogy megmentettétek. A macska nyilván hálás érte és ti vagytok a családja.

Ti meg lepasszoljàtok, mert derogàl más albit keresni..

20km-re lakok a munkahelyemtől, a macskàm miatt. Itt talàltam csak macska baràt albit. Kertes házas albérlet is van, csak keresni kell.

Nem tudom mi ez a stílus, amit előző oldalon levàgsz az én kommentemre.

"Takarodj el egy faluba"

Képzeld falun élek (a macskàm miatt), egyáltalán nem leszel attól jó ember, mert te nem vágod ki a patakba, mint néhány falusi. Hiába mentegeted magad, nincs mentség arra, hogy lepasszolod.

Más is megoldja, egyik barátnőm most költöztette Angilàba a macskàjàt. Külföldön kapott jó munkát, de eszébe sem jutott, hogy a macskát nem viszi. Tudod, csaladtag jobb helyeken... Minden megoldható, akarat kérdése lenne..

2019. júl. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk gyereked remélem nem lesz, tudod, gyereket sem lehet vinni az albik 90%-ba..
2019. júl. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Süket macskát eleve nem lenne szabad kiengedni, mert hatványozottan sérülékeny! Nem beszélve arról, hogy a füle a napsütéstől el is rákosodhat! Nem kijárósként is élhet teljes életet egy cica, csak éppen foglalkozni kell vele! Azt meg kikérem magamnak, amikor felelőtlen állattartók azokat állatkínzózzák le, akik nem engedik ki a macskát!
2019. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
14-essel egyetértve ne vállalj gyereket,az is nehezítő körülmény és felelősséggel jár a gondozása.
2019. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Sértegetésen kívűl tudtok ti mast is naaaagy állatbarátok?


Ne ti momdjátok mar meg vállalok e gyereket.

Mellesleg a főbérlő bele egyezett a macskába, szóval problem solved. A cica jöm velünk.


Ettől függetlenül. Bármennyire vagyok állatbarát, NEM A MACSKA LESZ AZ CSALÁDOMMAL SZEMBEN!!!!


Soha nem lennek képes ártani egy állatnak.

Kivéve az olyan állatokat, akik azt merik mondani, hogy valaki ne vállaljon gyereket.

Istenem mennyi iq hiányos szaladgál a világban...

2019. júl. 1. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!