Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicának?

Mi lehet a baja a cicának?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A szomszédunk macskájáról van szó. Társasházban lakunk, a teraszunk egymás mellett van, így át tud jönni a macska. Amikor kint van, mindig átjön, beengedjük néha a lakásba, játszunk kicsit vele, aztán hazamegy. Nagyon aranyos, barátságos. Ma is átjött, de nem jött oda az ajtónkhoz. Kimentem megnézni. Feküdt, a lábait és a farkát maga alá húzta és nyávogott. Kicsit megsimogattam, de olyan furcsa volt, fel se nézett rám. Máskor, ha meglátta hogy nyitva van az ajtónk, már be is jött. Aztán a párom is kinézett később, mert mondtam neki, hogy valami nem oké a cicával. Ő is mondta, hogy igen, olyan lassan sétál. Amikor legközelebb kinéztem, már nem volt ott, biztos hazament. Én nem tehetek érte semmit, mert nem az én cicám, de aggódom érte. Nem gondolnám, hogy a gazdija elhanyagolja, tehát ha baja van, biztos orvoshoz viszi. De engem azért érdekelne, mitől lehet ez. Szerintetek?
2019. júl. 3. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fáj neki valahol.
2019. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Remélem, nincs nagy baja. Kedveljük. Nekünk nincs háziállatunk, így csak vele tudunk játszani.
2019. júl. 3. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyunk orvosok így nem tudjuk,szerintem beszéld meg a gazdájával,hogy mi legyen. Ha nem hajlik rá én elvinném titokban. Már szinte majdnem a ti macsekotok.
2019. júl. 3. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen sérülés lehet,ha nyávog és a farkát,lábát maga alá hùzza.Esetleg beszorulhatott a lába amikor az erkélyen átmászott hozzátok netán leeshetett közben?

Meg tudjátok nézni,hogy simogatásra hol fáj neki a legjobban.

Nem olcsó az állatorvos,de egy röntgent megérne nektek is,ha továbbra is átjárna hozzátok a "a szomszéd által engedett szeretetcsomag". A szomszéddal felesben fizetett orvosi vizsgálatidíj szóba jöhet köztetek?

2019. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem erkélyen mászott át, gyakorlatilag úgy kell elképzelni a teraszt, hogy csak növények választják el a kettőt egymástól. Tehát úgy nem sérülhetett meg. Azt nem értem hogy miért nekünk kellene fizetni az állatorvost, amikor nem a mi macskánk. Amikor ide költöztünk és először átjött a cica, a szomszéd megkérdezte hogy zavar-e minket, mert ha igen akkor próbál rá jobban figyelni. Mondtuk hogy minket nem zavar, nyugodtan jöhet. De ennyi, mi a szomszéddal nem is beszélünk. Maximum köszönünk, ha látjuk őt kint a teraszon. Épp ezért az a verzió sem működik, hogy én titokban elviszem állatorvoshoz a macskát.
2019. júl. 3. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!