Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Talàltam egy kiscicàt!...

SOS! Talàltam egy kiscicàt! Nem tudom megàllapítani még azt sem, hogy bolhàs-e?

Figyelt kérdés
Voltam vele dokinàl, de az orvos nem volt màr ott . Én úgy làttam, amikor megtalàltam, mintha ugràlt volna vmi a bundàjàban. Langyos sima habfürdős vîzben megfürdettem, utàna azonnal szàrazra töröltem. Azért lenne ez fontos tudnom, mert nem tudom, hol altatom éjjelre, mert van bent egy csak bent tartott cica is, és nem akarom, hogy elkapja. Féreghajtót is kapott. Egyébként, viszketni nem viszket.
2019. júl. 3. 20:56
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ha behozom őt a lakàsba, szét fognak itt szóródni a bolhàk?
2019. júl. 3. 20:57
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak szétszóródni a bolhák. Viszont a másik macskába belemehetnek. Vegyél rájuk holnap bolha ellenni cseppet.
2019. júl. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Basszus, remélem nem fognak beléjük menni..:/

Köszi, egyébként az làthatható lenne szabad szemmel?

2019. júl. 3. 21:15
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen látható szabadszemmel a bolha, a hasánál és a füle tövénél, feje búbján keresgélj, ha van benne bolha ezeken a helyeken szinte biztos, hogy látni fogsz párat.
2019. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként most van a benti cicàn csepp.Akkor az most védi őt, ugye?
2019. júl. 3. 21:20
 6/22 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm! Akkor megnézem ott jobban.
2019. júl. 3. 21:20
 7/22 Mihago ***** válasza:
100%
Nem lesz azzal baj, ha bolhás sem. A fürdetés valószínűleg elintézte a legtöbbet. Én kutyát vittem haza, aki bolhás volt, és csak egy héttel később derült ki, amikor az orvos meglátott rajta egyet. Pedig fürdettem. De nem volt baj, nem lett tele bolhával a lakás.
2019. júl. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ha másik cicádon van csepp, akkor végképp nem kell aggódnod.

Én egyszer hazavittem egy fekete kiscicát, amiben szó szerint hemzsegtek a bolhák. Három napig irtottam belőle (akkor még nem volt csepp, csak spray), de nem lett a lakásban bolha, sőt, még a kutyámba se ment bele.

2019. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jaj, köszönöm, megnyugodtam kicsit!

Remélem, nem lesz semmi. Viszont, valószínűleg sajnos nem tarthatom meg őt, pedig egy tündér..:( A szüleim nem fogjàk megengedni, mert van kàr kettő. De hogy melyik menhely fog tudni segîteni, azt nem tudom, mert mindenhol fullon vannak...

2019. júl. 3. 21:36
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg a Jófogáson elajándékozni. Egy barátnőm ott adott túl a kismacskáin. Oszd meg a Face-en, vagy kérj meg macskamentő szervezeteket, hogy tegyék ki az oldalukra. Igaz, hogy most kiscicadömping van, de sok talál gazdára.
2019. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!