Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SOS! Talàltam egy kiscicàt!...

SOS! Talàltam egy kiscicàt! Nem tudom megàllapítani még azt sem, hogy bolhàs-e?

Figyelt kérdés
Voltam vele dokinàl, de az orvos nem volt màr ott . Én úgy làttam, amikor megtalàltam, mintha ugràlt volna vmi a bundàjàban. Langyos sima habfürdős vîzben megfürdettem, utàna azonnal szàrazra töröltem. Azért lenne ez fontos tudnom, mert nem tudom, hol altatom éjjelre, mert van bent egy csak bent tartott cica is, és nem akarom, hogy elkapja. Féreghajtót is kapott. Egyébként, viszketni nem viszket.
2019. júl. 3. 20:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megtartani biztosan, akkor nem szükséges bemutatni egymásnak a két cicát, de meg is próbálhatod, van olyan, hogy gond nélkül összeszoknak már az elején. De, ha azt látod, hogy az öreg idegenkedik, akkor szerintem se erőltesd. Én sem tennék ki egy 17 éves macskáét semmi olyannak, ami zavarhatja.
2019. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Pontosan ez az...Nem akarom màr őt kitenni semminek, megzavarni a kis megszokott életét...:(
2019. júl. 5. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!