Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessem a macskámat,...

Mivel etessem a macskámat, hogy hízzon?

Figyelt kérdés
Több, mint négy éves ivartalanított kandúrról beszélünk. Előbb lemértem és 3,9kg. Nagyon vékony szerintem, be van esve a hasa, ha előttem megy szinte olyan, mint egy kis lapka sajt. (hülye hasonlat, de értitek) Reggelire kap konzervet, szárazt, tejet. Napközben is adok neki tejet, szárazt. Van, hogy alutasakost is kap. (Whiskas, Felix hasonlók) Most a Tescoban vettem Friskies száraz tápot ami direkt ivartalanított macskáknak való, kíváncsi vagyok hízni fog-e tőle. Egyébként télen sem volt valami kövér, kicsit kerekebb volt a pocija és ennyi. Nemrég volt féregtelenítve is.

2019. júl. 11. 18:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Rántott karajjal próbálkoznék.
2019. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez csak azt bizonyítja hogy szerencsétlen cicád nem tudja hogy mi az a hús.-vagy fűszereset adtál neki, és neki van annyi esze hogy számára nem jó.
2019. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Sima fűszermentes csirkemell volt, pár hete is adtam neki, akkor megette, most nem.
2019. júl. 17. 06:46
 24/25 anonim ***** válasza:

Miért tetted fel a kérdést, ha csak a saját igazad érdekel?! Sokféle megoldást kaptál. Nem a csirkemell az egyetlen alternatív lehetőség. Ha szerinted ez hülyeség, válassz a többi közül.


Az olcsó tápok tele vannak aromákkal és ízfokozókkal, hogy ehetőek legyenek. Mivel a macska egyébként nem enné szívesen a gabonát. Ez eltolja az ingerküszöbét és időbe telik, mire visszaáll. Te sem rajonganál az egyszerű natúr csirkemellért, ha gyorséttermi húsokhoz lennél szokva.

2019. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Meg azért ha mellé dobsz egy-két sült oldalast, a legtöbb embernek is egyértelmű, melyik hasonlít ételre a kettő közül. A macskák ráadásul valahogy úgy vannak bedrótozva, hogy a környéken bárkinek eljátsszák a horpadt koldust, ha kicsit is kaját remélhetnek tőle, elég sokaknál ez is be tud kavarni, amikor épp gasztronómiai kérdésekkel bombázzák a cicájukat.
2019. júl. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!