Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávognak a macskák...

Miért nyávognak a macskák hajnalban az utcán?

Figyelt kérdés
Már jó pár hete ez megy. Nagyon idegesítőek, mert nem lehet miattuk aludni.

2019. júl. 13. 02:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
A kerítést is lehet macskabiztossá varázsolni, akkor nem fog felülni és idegen macskák sem járnak be. A tetejére kell megfelelő eszközt szerelni.
2019. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

Hát ha látnád a fekete démont. Átugrig olyan femhálókat is ami direkt erre van kitalálva!


A macskaajtón lazán bejön.


Semmi sem segít. Legszívesebben agyonütném egy lapáttal és elásnám, de persze biztos megtalálna valami radikális állatvédő gyökér.


Le kellene írtani a kóbormacskákat tömegével, és nem lenne ez a helyzet. Nem különböznek a invazív rágcsálóktól a helyzetük, amiket könnyűszerrel irtanak, nem védi őket senki érdekes.


A kóbormacska egy fertőzésforrás, lefertőzi, megtámadja a kertimacskákat, komoly veszélyeket hordozva. Csak szaporodnak kontrollálatlanul, ezért kéne legalább tömegével kasztrálni őket. Csak ki fizetné ezt?

2019. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A patkány sem az?


Vagy nagyobb állatoknál vaddisznó pl. azokat ki kell lőni.

2019. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
A patkány sem. Az inváziós fajok másnéven elszaporodott idegenhonos fajok. A vaddisznóból azért van sok, mert a törökök meg a magyarok meg a habsburgok kiírtották az erdőket meg a farkasokat meg a hiúzt, és ezért nincs nagyragadozó ami levadászná
2019. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Igaz,... én a dúvadra gondoltam, invazív faj alatt.


Bár eszerint 2003 óta már nem lehet kilőni a macskákat sem...


[link]

2019. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

12-es,elmondtam,hogy lehet zárt kifutót csinálni,abból nem megy el mert ZÁRT a TETEJE is. Nem tudsz olvasni,vagy csak a szádat jártatod,de a "pénzesebb" megoldás nem tetszik?


Egyébként az ember az oka a túlszaporodott kóbor macskáknak. Undorító,aki megöleti őket,ahelyett,hogy segítene rajtuk. Nekem 5 befogadott cicám van,mégis azon igyekszem,hogy a többinek is segítsek.


Ja,és aki szerint fertőzőek más macskákra: mint írtam,meg lehet oldani,hogy a saját macska telken belül,a kóbor telken kívül maradjon. Persze egyesek gusztustalanok... Mindegy,a leggundorítóbb állat az ember. Mindig bebizonyosodik.

2019. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#17, Láttam... nem fogok építeni egy kerti börtönt az állatnak.


Az az igazi állatkínzás amikor lakásban tartasz egy állatot, meg rácsozott fél nm-es börtönt építesz neki.


Egy macskának szabad természete van, szeret bokrokba bújni, fára mászni, fűben hemperegni.


Lehet kevesebb él pár évvel, ha kiül a kerítésre, mert néha megtámadja valami állat, de legalább ÉLT...


Nem egy állatkínzó által tartott plüssmackó egy börtönben.

2019. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként a betolakodókat tényleg be kell csapdázni. Nem is kell bántani, elég ha város szélén elengeded. Ott játssza az alfahímet :)
2019. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A macskákkal alapvetően nem az a baj, hogy hangosak, hanem az, hogy megölik a védett állatokat. És valóban annak az ember az oka, hogy elszaporodtak, ezért az embernek is kell kiírtania. Nem szabad elenfedni sehol a macskát, de ha mégis megteszed, ne lepődj meg, ha egyszer nem jön vissza. De persze aki világnak ereszti az állatát, az nem szeretheti túlságosan, mert nem egy macskát ütnek el minden nap, és nem egy védett állatot vadászik le a macska naponta. Ha elengeded a macskát az azt jelenti, hogy szarsz az egészre, és téged nem érdekel se a te macskád, se az őshonos állatok élete. És most ne mondja senki, hogy jajj ez a természet rendje, mert a macska az arab félszigeten honos, itt a fajok nincsenek arra felkészülve, hogy van macska, és természetes ellensége sincs.
2019. júl. 14. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nyaúúú-nyaúúú
2019. júl. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!