Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicának?

Mi lehet a baja a cicának?

Figyelt kérdés

Nemrég került hozzábk egy cica. A gazdája nem akarta megtartani. Nem tudok mennyi idős talán 2 hónapos.

Megy a hasa tüsszög meg van hogy becsipásodik.

Kaját konzervet kap a szárazat nem nagyon eszi nem tudja még talán megrágni. Féreghajtót most akarok neki venni.

Mitöl lehetnek a tünetei?



2019. júl. 14. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sanszos a macskanátha. Azt pedig csak orvos tudja kikezelni.
2019. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Mindenképp vidd orvoshoz, macskanátha vszínű. Addig is kamillatea a csipás szemére!
2019. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ne! Kamillateát NE! Majd az orvos ad rá szemcseppet. Én anno beszéltem az én orvosommal. Azt mondta a kamilla semmit nem ér,kiscicáknak pedig még árt is!
2019. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kamillának számos jótékony hatása van, nem mellesleg gyulladáscsökkentő. Az orvosi kezelést nem váltja ki, de nem árt az állatnak.
2019. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vidd el dokihoz, macskanátha lesz, amire antibiotikum és szemcsepp kell, másként nem fog meggyógyulni. Más gond is lehet, ha hasmenése is van. Féreghajtót ne adj neki, amíg nem voltatok dokinál.

SOS doki!

2019. júl. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnap viszem orvoshoz.
2019. júl. 15. 09:21
 7/7 A kérdező kommentje:
Kapott szurit a macskanáthára és féreghajtót is
2019. júl. 17. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!