Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg az egyik cicám, nem...

Beteg az egyik cicám, nem hajlandó enni, és alig mozog szegénykém. Hogyan tudnék segíteni rajta?

Figyelt kérdés
Nem valami szelíd cica, kandúr, kicsit több, mint egy éves lehet. Két napja nem hajlandó enni. (Nem tudom, hogy a maradékból evett-e, nem figyelem mindig őket), de amikor adtuk a a kaját nekik nem volt hajlandó enni, még inni sem ment. Szerintetek kéne állatorvost hívni vagy meg fog magától gyógyulni?

2019. júl. 20. 22:22
 1/5 Oli12r válasza:
szerintem valami macska mentával csald be a ketrecbe és vidd el dokihoz vagy hívj egy orvost. az a legfontosabb hogy barátságba legyél vele próbáld meg ovatosan csalogatni én csak ennyit tudok
2019. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen doki
2019. júl. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy cica ha két napja nem eszik az már komoly dolgot is jelenthet! Vidd el orvoshoz.
2019. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyukám nem akar állatorvost hívni, pedig ma is hányt a cicám. Azt mondja, hogy úgysem tudnak mit csinálni vele. Azt is mondta, hogy ő ilyen nyamvadt, amúgy sem életre való. Most komolyan?? Miért kell így beszélni egy macskáról? :'(
2019. júl. 25. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A doki ilyenkor ad neki antibiotikumot.megvizsgalja.es igens tud segiteni rajta.vigyetek el dokihoz.igy csak szenved
2019. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!