Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rossz macskatartó vagyok?

Rossz macskatartó vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint igen, és mivel két évesek a cicáim, még új gazdihoz kerülhetnének.

3 cicám van, befogadva lettek, mikor még szopizósak voltak, valaki bedobta őket a kertünkbe, én neveltem fel őket, de senkinek nem kellettek, így itt maradtak. Azóta nem kertes házban élünk, de elég nagy a ház, kétszintes, és egy közös udvar van, ahova levihetem őket, de nem nagyon akarnak lemenni. Tehát nem tudtak végülis kint lenni, házicicák.

Nem tudok nekik minőségi, nagyon drága tápot venni, naponta egyszer kapnak konzervet vagy valamilyen husit, plusz mindig van száraz tápjuk (azért nem tescos).

Nem hordom őket minden hónapban orvoshoz, nincs rá pénzem, az alap oltásokat kapják meg, féreghajtót tablettában szoktam nekik adni. (Ha betegek lennének, akkor természetesen azonnal orvoshoz vinném őket, ha az összes spórolt pénzem rámenne is.) Egy évesen ivartalanítva lettek (két lány, egy fiú).

Látom rajtuk, hogy szeretnek engem, meg én is őket, de szerintetek jó helyük van így nálam?


2010. júl. 11. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

miért ne lenne jó helyük? :)

azért mert nem whiskast kapnak? ez hülyeség

mi macskáink főzött tésztát és husikat kapnak és ők is meg vannak elégedve

szerintem teljesen jól tartod a macskáidat, nyugi

2010. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen!

"barátnőd" meg csak irígykedik...

2010. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
vagyis na bocsi szerintem igen jó helyük van nálad utolsó voltam!!
2010. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó gazdija vagy a cicáidnak! Igaz,hogy nekünk csak egy macskánk van, de ő is benti cica, és rajta sem látszik, hogy hiányozna neki a kinti lét. Megadsz mindent a macskáknak, amit csak tudsz, szereted őket, légy nyugodt, jó helyen vannak nálad!
2010. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A "baratnodnek" meg mi baja? -_-!

Jah, te nem vagy rossz gazdi.

2010. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugtattatok, köszi.:)

Barátnőmnek kinti cicái vannak, szerintem azért mondja ezeket.

2010. júl. 11. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy cica remekül el van as lakásban is szerintem, az enyém legalábbis igen, és nagyjából én is úgy tartom ahogy te. (bár nekem csak 1 van) Szerintem nem vagy rossz gazdi:)
2010. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

:)

Én is csak egyet akartam megtartani, de itt ragadtak. :)

2010. júl. 11. 14:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van két cicánk, akit soha nem engedünk ki a lakásból, és így is boldogok. Szerintem pont azzal teszek nekik jót, hogy nem engedem ki őket, mert nem üti el őket az autó, nem szednek össze semmilyen betegséget, senki nem bánthatja őket. Itt vannak biztonságban, és elég hely van,hogy szaladgáljanak. Nem vagy rossz gazdi, sőt. És mint írtad a cicák sem akarnak kimenni, hiszen otthon érzik magukat biztonságban. Csak mert egy idióta barátod nem tudja milyen a felelős állattartás, neked nem kellene lemondani a macskáidról. Ne is foglalkozz vele.
2010. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se járok állatorvoshoz a macskámmal, féreghajtót állatpatikába veszek neki néha, 9 év alatt 1x voltunk fülmosáson atka miatt és darling konzervet eszik táppal.
2010. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!