Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen papagáj tartás ideális...

Milyen papagáj tartás ideális kinti röpdében?

Figyelt kérdés

KB 2x3-3x4 m-es röpdét szeretnék, amibe olyan madarakat szeretnék tartani, amelyek békésen megélnek csoportban, tartású nem túl bonyolult, odafigyeléssel teleltethető kint is, és azért mutatósak.

Barát vagy kis sándor papagáj rá gondoltam.

A kis sándor valóban annyira ricsajos? Nyilván tudom, hogy papagáj, tehát nem csöndes, de valóban annyira durva a hangja?

Gondoltam még nimfára is, meg hullámosra, de az utóbbi nem tudom mennyire bírja a telet....



2019. dec. 7. 22:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm szépen a hasznos választ!
2019. dec. 8. 08:56
 12/14 A kérdező kommentje:
Bocs, utolsó előttinek szólt a köszönet... Az utolsó hozzászólónak: nem érdekel te minek a híve vagy, ha nem vagy annak híve hogy valaki madarat tartson, akkor kérlek ne offolgass itt a kérdés alatt...
2019. dec. 8. 11:45
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fűthető röpdét építeni, de csak fokozatosan szabad kiszoktatni őket, különben megfagynak, ha eddig bent voltak.
2019. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elmaradott szakirodalmak is. Aki benne van a madarazásban, az pedig egy noname fórumon is tud segíteni. De ha arc és név nélküli emberekben nem bízol, ott van facebookon például a "Papagáj tenyésztők és papagáj tartók" csoport, ahol több szakértő is van, aki tud segíteni, én is tagja vagyok.
2019. dec. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!