Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit lehetne csinálni ezekkel...

Mit lehetne csinálni ezekkel a büdös madarakkal? Nincs valami méreg? Reggelente állandóan a csip-csip-elésükre kelek. Grrrr

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 06:48
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
55%

Na, még egy aberrált barom...


Te is magadat mérgezd meg! Vagy kérj meg mást, bár biztos van rá jelentkező! A hajlamaidat ne egy élőlényen éld ki, hanem magadon! Állj neki!

2010. júl. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
30%

A kérdésedre én csak annyit mondanék, h „Megszoksz vagy megszöksz… „

Ezek az állatok régebb óta élnek a Földön, mint te vagy én… vagy ha nem akkor is…az élet pusztításához senkinek sincs joga…

És egyáltalán, h juthat ilyen az eszedbe, h méreg? Most képzeld el magad annak a szegény madárnak a bőrébe… Ő vajon mit érezne?... Persze, mert az ember áll a tápláléklánc csúcsán, ő az agya ennek a világnak… Hát nem… Én is ember vagyok, de legalább tisztában vagyok magammal és a képességeimmel… (Gondolj csak bele van egy gépfegyvered és összeeresztenek egy komodói varánusszal… jön 2 lépést és te úgy gondolod dirr-durr vége, meghalt…De mit csinálsz ha nincs fegyvered?Ha nincs technológia a kezedben hanem csak te vagy… önmagad vagy egy fegyver…Akkor mit csinálsz?A varánusznak nem kell gránát meg ilyenek ott vannak a fogai meg a mérgező nyála…) Persze az ember okos (de nem mind!), feltalált már annyi, de annyi gépet… De az állatok se hülyék! Arról senki sem tehet, ha valakinek egy keze/lába/mancsa hiányzik, vagy bármi más hiba… (Ezzel arra célzok senki sem tehet arról, h milyennek születik viszont felelős a további tettéért) Most nevezhetnélek téged is marhának/baromnak, stb. de az sértés lenne szegény marhákra nézve -.-… Am. tegnap 08:24-kor írt válasz írójának üzenem , h egyik élet sem több vagy kevesebb a másiknál… Amondó vagyok, h mi is vertünk le fészkeket azért, mert éppen oda wc-ztek ahova nem kellett volna, de nem örültünk neki… Ezzel tönkre tettük a munkájukat, de az ember ilyen nem tökéletes. Am mi az, h a veréb nem hasznos? Te mióta vagy hasznos? „Ez a veréb” nem hazsnos „az a veréb” nem hasznos de az h „a veréb”… Ez egy teljes faj… Mint „az ember” Nem 1,2 hanem több száz meg ezer embert nevezel meg ezzel… Úgy, mint ezzel több száz verebet is… A másik meg: Mi az, h rikácsoltak? Te mióta vagy egy „varázslatos hangú szirén?”

Javaslat: Füldugú, altató (beleértve egy doboz altató pirula/bunkósbot),költözés,ablak bezárása,párnának a fejre/fülre tétele,madárijesztő,korábban kelés

2010. júl. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
36%

Még annyit,h igaza van a 19:19-kor írónak, h a madár egyesület és egyéb szervezetek, madarak/esetleg emberek áttelepítése…

Ja és még szeretném a tegnap 09:35-ös válasz írójának üzenni, h mit képzel magáról?

Am. mi az h „vidéki paraszt” és mi az, h üldözi?Csak azért ,mert valaki (pl.: Én és még a másik hozzászóló meg sokan mások) vidéken élnek, esetleg még mezőgazdasággal is foglalkoznak azok a „parasztok” szerinted? Szerintem azok a városiak (és tökmindegy hová valósi, de ált. a fővárosban meg egyéb nagy városokban csinálnak „ilyenekből” „cirkuszt”) az ún. „parasztok”… Am. Látszik, h fogalmad sincs a vidéki életről… Van, aki azért él vidéken, mert A:Csak erre telik B:Szeret a madarak csiripelésére ébredni C:Telne neki mindenre/és/vagy utálja a madárcsiripelést, viszont a 4:15-ös buszokat meg a nagy iparoktól füstös/káros várost jobban utálja… Mert nem muszáj a Chio gyár mellett laknod, h megkapd a napi adagod -.- Am. Akiket te „parasztnak” nevezel, kezet-lábat kellene nekik csókolnod (és/vagy az „elődeinek” is…),hogy van kenyér az asztalodon… Hogy az 1500-as meg mit tudom én milyen évekbeli mezőgazdasági dolgozók rájöttek, h a búzából(stb.) lesz a liszt a lisztből meg a kenyér…Meg hogy a burgonyának nem a termését kell enni… És ugye milyen jó is a Chips? -.- Mert manapság a fő táplálék a kóla/chips/csoki (stb.)-.- Ennyit erről te .......!!

Ui.: Akinek nem inge ne vegye magára!… (Nem minden városi/vidéki ún. „paraszt”)

Am. a kérdésre már az előző kommentemben leírtam a javaslatokat szóval szerintem ennyi és a méreg EGYÁLTALÁN NEM JÖHET SZÓBA! -.-

2Ui.: Elnézést, h ilyen hosszúra sikeredett!

2010. júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
30%
Én szívesebben tűrnék el több tucat madarat magam körül, mint a szomszédom bömbölő tévéjét az éjszaka közepén, ha másnap munkanap van...
2010. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
26%
Itt a szomszéd éppen most porszívózik, az egész háznak elege van már a mámiból. Panel... Sokkal rosszabb, mint bármiféle madár.
2010. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
24%
Hulyegyerek... mas örul, hogy madarszora ébredhet, erre te jossz a tapos életidegen szövegeiddel... apad annak idejen nem vert jol a szadra, mikor ilyen hulyesegeket mondtal...
2010. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
42%

Az utolsóval értek egyet, meg nagyjából mindenkivel.

Képzeld el, a földművelő parasztbácsi még mindig arra ébred. Sőt, amikor még nem volt áram, az egész ország arra ébredt. Tyúkokkal feküdtek, tyúkokkal keltek, ahogy mondják.

Ha ennyire zavar, költözz valami betondzsungelbe. Az biztos sokkal jobb lesz, hogy szívhatod azt a szar levegőt, hallgathatod az idegbeteg embereket dudálni a kocsijaikkal, vagy a szomszédot házibulizni/rádiózni hangosan, amikor te már aludnál, és aztán bunyózhatsz vele, hogy végre hagyja abba. Ott majd nem kell ilyen "szar" dolgokat látnod, mint a madarak, kilátásnak ott vannak a gyönyörű bérházak. Szerintem nincs is annál jobb, mint madarakkal kelni.

2010. júl. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
28%
Nem szabad bántani a madarakat!!!! Annyira utálom az ilyen embereket, kiirtják a természetet, az állatokat, aztán majd pár évtized múlva ha majd nem lesz semmiféle állat és a természetnek is nyoma vész, akkor majd az ilyen tuskók csodálkoznak a legjobban hogy ez meg miért történt!!!!
2010. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
30%
Nem azon fog csodalkozni ez a fajta ember, hogy mi tortént, hanem hogy mért nincs, mit megegyen...
2010. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Miért nem a kérdésre válaszoltok? Hogyan irtsam ki a madarakat?
2010. júl. 31. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!