Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan szaporítsam a hullamos...

Hogyan szaporítsam a hullamos papagajaimat?

Figyelt kérdés

Egészséges 7 hónapos pár!

Nagyon barátságosak , szelídek. A táplálékuk változatos és jóó.

És nem eladni vagy ilyenekre kell hanem csak,hogy legyek picik:)

Mit kell eről tudni? Mit csináljak?



2020. febr. 11. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szakértelem nélkül nagyon sehogy.


De ha mégis elkötelezett vagy, és ugye innen senki nem tud megállítani, akkor ne itt olvass utána, hanem ezzel foglalkozó oldalakon gyüjts minnél több információt, ha kérdésed van a sok kutatás után is, akkor esetleg keresd fel a madaraid tenyésztőjét (jó lenne tudni, hogy milyen rokonságban állnak...) és kérj tőle segítséget.

2020. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérlek ne szaporíts! A szülők és a fiókák életét is veszélyezteted, nagyon könnyen balul sülhet el a dolog. Tojáselakadás, befulladt tojások, életképtelen fiókák, szétcsúszott lábak, nem etetik a szülők és még sorolhatnám. Ne legyél szaporító!
2020. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2020. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem rosszul fogalmaztam...nem állandóan szeretnék szaporítani hanem csak 1 alkalommal ugyanis vegig szeretnem nezni a fiókák fejlődését
2020. febr. 11. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól még szaporító leszel. Olvass el pár kérdést a szaporításról...1 fészekalj is szaporításnak minősül. 2 szülő plusz 6-8 fióka. Aztán mit kezdessz velük? Leadod őket kereskedésbe és kezdődik minden előről azokkal is?
2020. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kegyetlenség összeboronálni két madarat, hogy aztán utánna mindig szétválaszd őket.
2020. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!